Fragmanlar

Cansu bebeğini aldırmak zorunda mı? Paramparça 77. bölüm fragmanı

Dün gece ekrana gelen Paramparça’nın 76. bölümünün ardından 77. bölüm fragmanı da hemen yayınlandı. Paramparça 77. bölümünde Cansu’nun hastalığının ciddiyetini koruduğunu görüyoruz. Cihan ve Dilara için dünya karanlıktır artık. Üstelik hamile olan Cansu bebeğini aldırmak zorunda mı kalacak? “Siz olsaydınız ne yapardınız?” denecek türden bir bölüm daha dizi izleyicilerini bekliyor. İşte 76. bölümde yaşananlar ve Paramparça 77. bölüm fragmanı…

Hazal’ın cinayet işlediğini öğrenen Cihan’ın tepkisi ne olacak?

Cihan, Maide Hanım’la nasıl karşı karşıya gelecek?

Selma’nın gelişi, Cihan ile Harun arasındaki dengeleri nasıl değiştirecek?

Harun’un Dilara’ya verdiği günlüğü bulan Asuman ne yapacak?

Cansu’nun hangi yalanı ortaya çıkacak? Burhan Bey, Özkan’dan ne isteyecek?

Tüm bu sorular ve daha fazlası, ‘Paramparça’nın 24 Ekim Pazartesi akşamı, saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 77’nci bölümünde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde, birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksüyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’nın, dün akşam (17 Ekim) yayınlanan 76’ncı bölümü de heyecan dolu gelişmelere sahne oldu.

SELMA GELDİ, DENGELER DEĞİŞTİ

1476459594_parampar__a_76-b__l__m__15_

Cihan’ın teknesini havaya uçurup, bir çocuğun ölümüne sebep olmakla suçlanan Harun, ifadesini verdikten sonra serbest kaldı. Kendisini ihbar edenin Ozan olduğunu öğrenince de büyük bir şakınlık yaşadı. Dilara, Harun’dan Maide Hanım’ı ihbar etmesini istedi. Dilara’nın bu konudaki kararlılığını gören Harun, Maide Hanım’ı ihbar etti. Cansu’ya motosiklet çarptı.

Burhan Bey’in hastaneye yetiştirdiği Cansu’nun hastalığıyla ilgili endişeler, burada yeniden su yüzüne çıktı. Maide Hanım ve Burhan Bey, Cihan’a karşı birleşti. Hazal, Cansu’lara gitti. Geçmişin kırgınlıklarını unutan iki kardeş sevgiyle ve hasretle birbirlerine sarıldı. Mithat ile Hazal arasındaki duygusal yakınlaşma daha da arttı. Selma, Cihan’ın karşısına çıktı, Harun’un kocasının hayatını mahvettiğini söyledi ve onu bitirmek için işbirliği teklifinde bulundu. Cihan, Selma’ya güvenmedi. Selma bu kez, Harun’un ofisine gitti, Cihan’ın kendisine iş teklif ettiğini söyledi. Harun, Cihan’a karşı kendi tarafında olması için Selma’yla anlaştı. Selma, Harun’la imzaladığı sözleşmeyi Cihan’a gösterdi. Ardından Cihan’ı evine davet etti ve Harun’un yaptığı kirli işlerle ilgili belgeleri gösterdi. Cihan, Selma’nın anlatıklarından etkilendi. Deniz, annesinin ölümüne Burhan Bey’in sebep olduğunu öğrendi. Hazal’dan şüphelenen Ozan, onu takibe aldı. Hazal’ın telefon konuşmalarını dinleyen Ozan, Hazal, Maide Hanım’la konuştuğu sırada Cihan’a haber verdi. Cihan ve Ozan, Hazal’ın Özgür’ü öldürdüğünü, Maide Hanım’ın da ona şantaj yaptığını öğrendi.

Paramparça’nın 76’ncı bölümündeki bu sahneler #kardeşizbiz hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu