Televizyon

Cansu Canan Özgen, Habertürk TV’ye veda etti

 Ciner Medya Grubu’nda ayrılıklar devam ediyor. Habertürk TV’de yer alan önemli bir ekran yüzüyle daha yollar ayrıldı.  Habertürk gazetesinin kapanması ve gruba bağlı televizyonlarda büyük tenkisatlara depremi durmaksızın devam ediyor. Habertürk TV’de yaptığı “Öteki Gündem” programıyla fenomen haline gelen ünlü sunucu Cansu Canan Özgen,  el sıkışarak Habertürk’le ilişkisini kestiğini duyurdu.

CANSU CANAN ÖZGEN’DEN VEDA YAZISI

Cansu Canan Özgen’in kişisel Instagram hesabından bir veda açıklaması geldi. Başarılı sunucunun “Dünle beraber gitti düne ait ne varsa, Şimdi yeni şeyler söylemek lazım…” ifadesi dikkat çekti.

İşte Cansu Canan Özgen’in veda açıklaması:


Bu bir veda yazısıdır!

Benim için bir insanın hayattaki duruşunu ve gücünü gitme vakti geldiğinde kalmaya direnmemek belirler. Yaklaşık 6 yıldır severek ve gurur duyarak çalıştığım kurumum Habertürk’ten bugün itibariyle, karşılıklı el sıkışarak ayrılmış bulunmaktayım.

22 yaşında küçücük bir kız çocuğu olarak girdiğim bu kapıdan, bugün dimdik, emin adımlarla kendi adına birçok şeyi başarmış olarak ayrılmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bugünlere gelmemde çok büyük emekleri ve katkıları olan Ciner Medya Grup Başkanı Sayın Kenan Tekdağ ve bu süreçte birlikte çalıştığım sayısız yöneticimin katkıları büyük, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bir de özel teşekkürlerim var. İlk günden beri beni bir anne şefkatiyle kucaklayan Didem Arslan Yılmaz’a, gece gündüz birlikte çalıştığım, yol arkadaşlarım, dostlarım Hülya Arslan Akoğul, Esra Yüksekdağ, Aynur Coşan ve Burak Özdemir’e, aynı zamanda başta program departmanı ve haber merkezi olmak üzere, burada adlarını sıralamakla bitiremeyeceğim mesai yaptığım herkese çok teşekkür ederim.

Ne güzel demiş Mevlana; “Dünle beraber gitti düne ait ne varsa, Şimdi yeni şeyler söylemek lazım…”
Yeniden buluşuncaya dek şimdilik hoşçakalın…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu