Magazin

Cansu Dere Tuba Büyüküstün’le ilgili o habere açıklı getirdi

Ürdün’deki bir internet sitesinde yer alan iddiaların Türkiye’de de haberleştirilmesinin ardından konunun odağındaki isim Cansu Dere’den açıklama geldi. İddialarda adı geçen diğer isim ise Tuba Büyüküstün…

Ürdün’deki bir internet sitesinde Türkiye’nin en ünlü iki kadın oyuncusu Cansu Dere ve Tuba Büyüküstün hakkında yer alan iddia magazin gündeminde dünden beri konuşuluyor.

TV100 sitesinin haberine göre; asılsız iddianın hızla yayıldığını görünce çok şaşıran Dere, yaptığı açıklamada; “Yurtdışında bir web sitesine, hele de bir kadın meslektaşımla ilgili böyle bir açıklama yaptığıma inanılmasına ve bu asılsız iddianın yayılmasına şaşırdım ve gerçekten çok üzüldüm” dedi.

NE OLMUŞTU?

Ünlü oyuncu Cansu Dere’nin Tuba Büyüküstün ile ilgili yaptığı ileri sürülen yorum magazin dünyasını karıştırmıştı. Ortadoğu’nun en gözde haber platformlarından biri olan site, oyuncu Cansu Dere’nin, meslektaşı Tuba Büyüküstün için “Vücudu erkek gibi” ifadesini kullandığı iddia edilmişti. Cansu Dere’nin söylediği iddia edilen bu ifade sosyal medyada tepkilere neden olmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu