Yaşam

Cantamall ne kadar güvenilir?

Bilişim ve teknoloji meraklısı biri olarak web sitelerini ve e-ticaret sitelerini devamlı takip eder ve yenilikleri izlerim. Bunu bilen eden arkadaş çevrem de genellikle bu konular hakkında bana danışırlar. İnternet üzerinden alışverişin bu kadar yoğun olduğu bir dönemde ise gelen ricalar genellikle şu site güvenilir mi bu site iyi mi gibi olmakta.

Bir süredir gelen taleplerin büyük çoğunluğu Cantamall web sitesi ile alakalı olduğu için araştırma ve incelemelerimi Cantamall üzerinden yoğunlaştırdım. Çanta, valiz ve cüzdan gibi ürünlerin satışını gerçekleştiren bu firmadan ilk defa alışveriş yapacak arkadaşlarım sence bu siteden alışveriş yapılır mı güvenilir mi diye ricalarda bulununca ben de çalışmalarımı başlattım. İlk dikkatimi çeken Cantamall’un çok köklü bir firma olduğu; 20 yılı aşkın bir süredir çanta sektöründe üretici kimliği ile ön plana çıkan bir şirketin online platformdaki markası Cantamall. Ürünler ve fiyatlar gibi kısma sonra geleceğim. Öncelikle firmayı yakından tanıyalım.

Belirttiğim gibi uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren bir şirketin markası olan Cantamall yayına hayatına yaklaşık olarak 6 yıl önce başlamış fakat kısa sürede hem ürün gamı hem kalitesini ortaya koyarak ciddi bir
müşteri kitlesi edinmiş. Bunu nereden mi anladım, markanın Türkiye’de bulunmadığı platform yok. Müşterilerine kendi web sitesinin dışında Hepsiburada, Gittigidiyor, n11, ePttavm, Çiçeksepeti, Trendyol, Modanisa, Sefamerve, Amazon,Akakce ve Patırtı gibi Türkiye’nin en büyük 11 platformunda daha mağazaları ile hizmet vermekte. Bu gibi platformlardan elde ettiğim verilere göre Cantamall her platformda bulunduğu kategorinin en başarılı satıcılarından zaten bunu müşteri yorumlarından da anlayabiliyoruz. Böylesine büyük bir satış ağını kaliteyi bozmadan devam ettirebilmek ise büyük ve güvenilir bir organizasyon gerektirmekte; Cantamall bunu sağlamış durumda.

Müşteri hizmetlerinin kalitesini ve müşteri ile iletişim ve etkileşimlerini gerek çağrı merkezi, canlı destek hattı, whatsapp hattı, facebok ve instagram mesajları gibi uygulamaları kullanarak son derece arttırmış durumdalar. Cantamall’a bugün dilediğiniz her yerden ulaşıp anında cevap alabiliyorsunuz. Bakın burası çok önemli , birçok web sitesi ürün sattıktan sonra müşterisiyle pek fazla ilgilenmezken Cantamall satış öncesi veya sonrası farketmeksizin müşterilerine daima en kaliteli hizmeti sunmakta.

Ürün paketleme, kargolama ve süreleri ile ilgili olarak ise alışveriş yapan kullanıcıların yorumlarından cıkardığım son derece hızlı çıkış ve teslimat gerçekleştirdikleri ayrıca müşterileri siparişlerinin paketlemesinden de oldukça memnun gözükmekte.Tabi ki biraz da ürün ve fiyatların inceledim. Öncelikle sitenin ürün gamı oldukça geniş; neredeyse her tarza uygun çanta, cüzdan ve valiz gibi ürünler bulmak mümkün. Fiyatlara gelecek olursak ise kalitesine göre son derece uygun fiyatlar sunmuşlar müşterilerine.

Ayrıca dönem dönem uyguladıkları kampanyalar ile çok daha indirimli alışverişler yapmak mümkün. Sosyal medyadan takip ederek veya www.cantamall.com üzerinden siteye üye olarak kampanyalardan hızlıca haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz.

Sorumuzun cevabına gelecek olursak ; Cantamall yaptığım araştırmalar ve yukarıda yazdığım sebeplerden ötürü gayet güvenilir bir firma diyebilirim. Cantamall gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz son derece güvenilir bir firmadır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu