Yaşam

Capitol’e uluslararası ödül

ICSC( Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi) pek çok kategoride perakende öncülerini ödüllendirdiği ödül platformunda, değişimi kendine has yorumlayarak mimari renovasyonunu tamamlayan Capitol Alışveriş Merkezi’ni ödüle layık gördü. Capitol, “The Extended and/or Refurbished Centre Awards” ödülünü kazanarak kendi kulvarındaki iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

CAPITOL ICSC’DEN ÖDÜLLE DÖNDÜ

Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi geçtiğimiz günlerde uluslararası pek çok gayrimenkul projesinin yarıştığı Property Awards’ta yenilenme projesi ile uluslararası pek çok rakibi geride bırakarak, Retail Architecture kategorisinde “Mimari Yenilenme” ödülünü almıştı. 26 Nisan Perşembe akşamı düzenlenen ödül gecesinde ise Capitol, perakende sektörüne yön veren ICSC ‘nin uluslararası jürisi tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda The Extended and/or Refurbished Centre Awards kategorisinde perakende sektörünün en prestijli ödüllerinden birinin sahibi oldu.

ÖDÜL TÖRENİ BARCELONA’DA YAPILDI

Barcelona’ da gerçekleştirilen ödül gecesine Capitol Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bingöl, Yönetim Kurulu Üyesi Arda Akçalı ve Concept – i Kurucu ve İdari Direktörü Geoff Morrison katıldı. Bingöl, Akçalı ve Morrison Capitol Alışveriş Merkezi adına ödülü birlikte aldılar. İlkleri gerçekleştiren Capitol, böylece uluslararası normlarda bir başarıya daha imza atmış oldu.

CAPITOL HAKKINDA:

Anadolu Yakası’nın ilk alışveriş merkezi olarak 1993 yılında hayatımıza giren Capitol, “Bizim Capitol Çok Değişti Şimdi Sıra Sende” diyerek özgün ve modern mimarisini gözler önüne seriyor.

Dünyada değişim gösteren yaşam stiline göre tasarlanan iç yapısında; loft formundaki yeme-içme alanı, açık hava terasları dikkat çekiyor. İçerisinde, 19 kişilik VIP sinema salonunun ve Starbucks’ın dahi yer aldığı sinema kompleksinde ise açık hava teras, kesintisiz görüş açılı 10 salon yer alıyor. Renovasyon ile iki kata yayılan Captune World çocuk oyun merkezi, plastik kullanımı yerine tamamen ahşap materyallerle tasarlanarak doğadan kopmadan şehirle iç içe oyun ortamı sunuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu