Televizyon

Çarkıfelek ne zaman başlıyor?

Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla  Show TV’de yeniden başlayacak olan ekranların en uzun soluklu yarışmalarından Çarkıfelek’in yayın tarihi belli oldu.

Mehmet Ali Erbil’li Çarkıfelek,  12 Haziran Pazar akşamı saat 21.00’de Show TV’de ilk bölümüyle ekran gelecek. Çarkıflek yarışması Ramazan ayı boyunca Show TV ekranlarında olacak. Fenomen yarışma programının yaz ekranı boyunca da Show TV ekranlarında olması bekleniyor.

Hatırlanacağı üzere Çarkıfelek’in yeni hostesi İşte Benim Stilim yarışmasının hafızalarda yer eden ismi Emel Özkızıltaş olmuştu.

R Film’in yapımcılığında programın çekimlerine başlandı. Yarışmanın yönetmenliğini Ramazan Uzan üstleniyor. Çarkıfelek, ilk olarak 12 Haziran akşamı ekrana gelecek.

Çarkıfelek Ünlüler’in Pazar günü Show TV’de yayınlanacak ilk bölümünde; sevilen sanatçılar Serdar Ortaç , Safiye Soyman ve Faik Öztürk yarışacak.

Çarkıfelek Ünlüler’de yarışmacılar birbirinden özel ödüller ve büyük ödül araba kazanacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu