Yerli Dizi

Çarpışma ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

Show TV’nin iddialı dizisinin yayın tarihinin belli olmasıyla gözler Perşembe akşamlarının nasıl bir reyting mücadelesine sahne olacağına çevrilmişti. Çarpışma’nın ilk bölümü dün akşam yayınlandı. Çarpışma, ilk bölümüyle ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yanı sıra Star’da Avlu, Fox TV’de Bizim Hikaye gibi iddialı yapımlarla da reyting rekabeti yaşadı. İşte Çarpışma’nın ilk bölümündeki reyting karnesi…

ÇARPIŞMA AB’DE 3. TOTAL’DE 10. OLDU

22 Kasım Perşembe günü Genel/Total kategorisinde ATV’de yayınlanan “Bir Zamanlar Çukurova” dizisi 1 .sıraya otururken, 2.sırada “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber”, 3.sırada ise “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinin özeti yer aldı.

AB kategorisinde ise “Bir Zamanlar Çukurova” dizisi 1.sırada yer alırken, 2.’lik “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber”in, 3.’lük ise Show TV’de ilk bölümü yayınlanan “Çarpışma” isimli dizinin oldu.

Show Tv’nin yeni dizisi “Çarpışma” Genel/Total kategorisinde ise kendisine ancak 10. sırada yer bulabildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu