Yerli Dizi

Çarşamba’ya mührünü vuran Çilek Kokusu ne kadar izlendi?

Çarşamba akşamlarının favori dizisi Çilek Kokusu’nun yayınlanan son bölümü ne kadar izlendi. İşte Çilek Kokusu’nun aldığı reytingin detayları…

Yapımcılığını Gold Film‘in, üstlendiği senaristliğini Aslı Zengin’in yaptığı,  yönetmenlik koltuğunda ise  Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu Çilek Kokusu dizisi reyting başarısıyla dikkat çekiyor.

Kadrosunda Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi oyuncuların  yer aldığı “Çilek Kokusu” yayınlanan son bölümüyle 3 kategoride de birinci olmayı başardı.

Çarşamba’nın galibi

Çilek Kokusu tüm kişilerde(Total) yüzde 6,32 reyting, yüzde 24,1 izlenme payı, AB’de yüzde 4,06 reyting ve yüzde 17,38 izlenme payı ile Çarşamba akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 4,3 reyting ve yüzde 16,75 izlenme payı ile Çilek Kokusu yine  birinci sırada yer aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR