Yerli Dizi

Çatı Katı Aşk’ta rol dağılımı yanlış mı yapıldı? Sosyal medyada tepkiler çığ gibi

Kanal D’nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk ilk bölümüyle ekrana geldi. Diziyi merakla bekleyen seyirci ilk bölümle ilgili sosyal medyadan yoğun bir paylaşım yaptı. Yapılan yorumlarda hemen herkesin hemfikir olduğu konu ikililerin belirlenmesiyle ilgili rol dağılımının yanlış olduğuydu.

Dizide Furkan Andıç ile genç oyuncu Ezgi Şenler; Yiğit Kirazcı ile Nilay Deniz birbirlerinden hoşlanan çiftleri oynuyorlar. Ama bu şekilde paylaşılan rollere sosyal medya Twitter’dan itirazlar yükseldi. Rol dağılımına adeta isyan eden dizinin müdavimleri seçilen ikililerin yanlışlığı üzerinde durdular.

Kullanıcılar doğru eşleşmenin Furkan Andıç-Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı ile Ezgi Şenler’in canlandırdığı karakterler arasında olması gerektiğini yazdılar.

Bu konuda yapılan itirazların ardı arkası kesilmedi.

Mia Yapım bünyesindeki dizinin yapımcılığını Banu Akdeniz üstlenirken, yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturuyor. Dizide ayrıca Renan Bilek, Tülay Günal, Erhan Yazıcıoğlu, Ebru Aykaç, Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin, Bülent Seyran, Bedia Ener gibi önemli oyuncular da yer alıyor.

İşte oyuncular arasındaki eşleşmeye yapılan tepkilerle ilgili paylaşımlardan bazıları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu