MagazinMüzik

Çav Bella tartışması Hilal Cebeci’ye yaradı…Çav Bella klibi ne kadar görüntülendi?

Hilal Cebeci’nin Çav Bella adlı şarkıya çektiği video-klip özellikle sosyal medya ve sözlük platformlarında çokça eleştiriye neden olmuş, Hilal Cebeci, sol çevrelerin yoğun tepkisiyle karşılaşmıştı. Cebeci ile ilgili tartışmalar hız kesmedi. En son Aziz Nesin’in matematik profesörü olan oğlu Ali Nesin, Cebeci’ye sosyal medya hesabından yüklendi. Çav Bella şarkısının tartışılması en çok da Hilal Cebeci’ye yaramışa benziyor.

HİLAL CEBECİ’NİN ÇAV BELLA’SI REKOR KIRAR MI?

Sol çevrelerden Hilal Cebeci’ye gelen Çav Bella tepkisi bir türlü bitmek bilmezken en son Ali Nesin sosyal medya hesabından Cebeci’ye ilginç açıklamasıyla yüklendi. Ali Nesin Çav Bella’ya klip çeken Hilal Cebeci için “İnsan haddini bilmeyince o Allah vergisi güzelim kıç da beş para etmiyor!” diye yazdı.

ÖNEMLİ ETKİLENİŞİM RAKAMLARINA ULAŞTI

Öte yandan değişik çevrelerin klibi kıyasıya eleştirmesi en çok da Hilal Cebeci’nin işine yaradı. 11 Ekim’de Youtube’dan iki farklı kanaldan yayınlanan video-klip, tartışmanın da etkisiyle bir kanaldan yaklaşık 480 bin Hilal Cebeci’nin kendi kanalından ise yaklaşık 340 bin görüntülenme aldı. Yani bu durumda video klip toplamda 800 binin üzerinde görüntülenme rakamına ulaşmış oldu. Ayrıca kısa süre içinde video-klibe iki kanaldan toplam 7 bin kadar yorum yapılması da başka bir ilginç detayı oluşturuyordu.

BEĞENMEYENLER DAHA FAZLA

İki farklı kanaldan yaklaşık 2 binin üzerindeki kişi klip için “beğen” butonunu kullanırken yaklaşık 33 bin kişinin ise “beğenmeme” butonunu kullanması da dikkatlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu