Gündem

Cedi Osman’dan anlamlı kampanya…Elazığ depremini NBA’ye taşıdı

NBA’de Cleveland Cavaliers forması giyen milli oyuncumuz Cedi Osman, takımının Chicago ile oynayacağı maç öncesinde Elazığ’daki depremin mağdurları için bir destek açıklamasında bulundu.

NBA’de Cleveland Cavaliers forması giyen milli oyuncumuz Cedi Osman’dan Elazığ’daki deprem mağdurlarına büyük bir destek geldi.

Bu gece Cleveland Cavaliers formasıyla Chicago Bulls karşısına çıkacak olan Cedi Osman, karşılaşmada atılacak her 3 sayılık basket için depremin mağdurlarına 100 dolar bağışta bulunacağını açıkladı ve iki takıma yönelik de ‘Atabildiğimiz kadar atalım’ çağrısında bulundu.

 

Öte yandan sosyal medyada bazı kendini bilmez hesapların Cedi Osman’ın kampanyasını karalamaya dönük paylaşımları tepki çekti. Başarılı basketbolcumuz karalama kampanyasıyla ilgili olarak da “Yazılanların bir kısmını üzülerek okudum. Ben her türlü yardımı hep gizli yapıyorum. Bu sefer amaç özellikle gizli olmaması. Belki iki takımdan birileri katılır, fazla bağış olur. Ülkemizdeki depreme dikkat çekmiş oluruz, fena mı olur? Bu kadar nefret iyi değil…” diye yazdı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu