Magazin

Cem Ceminay, Demer Akalın’la inceden dalgasını geçti

Vatan gazetesinin popüler kültür yazarı Cem Ceminay’ın bugün kaleme aldığı konulardan birisinin başlığı “öyle çok paran olacak ki” idi. Yazısında Demet Akalın’la ilgili medyada çıkan harcama, satın alma haberlerine atıf yapan Ceminay, bugün zenginlik denince akla Demet Akalın’ın geldiğini yazdı. Akalın’ın eski evinden poşetin içinde çıkan 1 milyon lirayı da diline dolayan Ceminay, Demet Akalın’a iğneleyici ifadeler kullanmaktan geri kalmadı.

CEM CEMİNAY DEMET AKALIN’A SARDI!

Özellikle magazin medyasında satın aldığı evin, aksesuarlarının astronomik ücretleriyle gündeme sık sık gelen Demet Akalın Cem Ceminay’ın yazısına konu oldu. Vatan gazetesinin haşarı yazarı Cem Ceminay, para konusuyla ilgili gündemden düşmeyen ünlü popçuya adeta nazire yaptı. Ceminay, bugün için zenginlik denince akıllara ilk gelen ismin Demet Akalın olduğunu yazdı.

İşte, Cem Ceminay’ın Demet Akalın’a ince göndermeler yazdığı o yazı:

 


Öyle çok paran olacak ki

Paraya para demeyeceksin. Döviz kuru yükseldikçe gülüp geçeceksin. Alışverişe çıktığında mağazayı kapatacaksın. Yurt dışından bir bavul ordusuyla döneceksin.

Kendine sürekli paha biçilmez hediyeler alacaksın. Bacağına soba borusu sarılmış gibi dursa da havanın atmak için uçuk fiyatlı bir çizmeye 35 bin TL sayacaksın.

Aile sayısında artış olmasa da oturduğun yer artık küçük geliyor diye aynı sitedeki en büyük villayı alacaksın. Paranın hesabını bilmediğin için evini taşırken rastgele koyduğun bir poşetin içinde 1 milyon TL’yi unutacaksın. İşçiler bulup telefonla sana bildirdiğinde ve karşılığında küçük bir jest beklediğinde onlarla muhatap olmayacaksın. Parayı sayıp, teslim alması için avukatını yollayıp tutanak tutturacaksın! Eskiden ‘Damdaki Kemancı’ müzikalindeki ‘Ah bir zengin olsam’ şarkısıyla zenginlik hayalleri kurardık. Onun modası geçti. Zenginlik deyince artık poşetin içinde 1 milyon TL parasını unutan ünlü şarkıcımız Demet Akalın var!

Yazının tamamını okumak için tıklayın:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu