Yerli Dizi

Cem Ceminay: “Gecenin Kraliçesi’nde senaryo o kadar uyduruk ki…”

Başrollerini Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın paylaştıkları Gecenin Kraliçesi dizisi eleştiri oklarından bir türlü kurtulamıyor. Düşük reytingiyle hayal kırıklığına neden olan dizi, senaryosu ve karakterleriyle eleştirilmekten kurtulamıyor. Diziyle ilgili hayal kırıklığına uğrayan ve eleştiren son isim ünlü radyocu Cem Ceminay oldu.

Gecenin Kraliçesi en son ünlü radyocu Cem Ceminay’ın diline düşmekten kurtulamadı. Cem Ceminay kişisel sosyal medya hesabından Gecenin Kraliçesi ve Meryem Uzerli’ye yüklendi.

 

Twitter hesabından dizi hakkındaki düşüncesini paylaşan Ceminay, dizi sert bir şekilde eleştirdi.

“Meryem Uzerli’ye bir türlü rol arkadaşı beğenemediler sonra Gecenin Kraliçesi diye Kurtlar Vadisi dizisindeki tiplerle oynattılar şaka gibi!”

“Gecenin Kraliçesi’nde senaryo o kadar uyduruk ki oyuncular bile inanmakta zorluk çekiyor hele meryem var ya ne olduğunun bile farkında değil”

Şeklinde dizi hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Böylelikle diziyi beğenmeyenler kervanına Cem Ceminay da katılmış oldu.

Gecenin Kraliçesi değişik kesimler tarafından kıyasıya eleştirilmiş ve de senaryo olarak sıradan bulunmuştu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu