Gündem

Cem Küçük evine silahlı saldırı olayını haber yapmayan TRT’ye sitem etti

Gazeteci Cem Küçük’ün İstanbul Güngören’deki evine yapılan silahlı saldırı TGRT Haber’de yayınlanan Medya Kritik’ye masaya yatırıldı. Cem Küçük kendisine ait olan evde abisin ailesiyle oturduğunu söyledi. Saldırının yıldırma amaçlı bir terör saldırısı olduğunu ifade eden Cem Küçük, olayın TRT’de haber olarak verilmeyişine de hafif yollu sitem etti.

Fuat Uğur ise Kadıköyde Müjdat Gezen Sanat Merkezine yapılan saldırıyı haber olarak veren TRT’nin Cem Küçük’ün evine yapılan saldırıya yer vermemesini eleştirdi. Fuat Uğur; ” Medyada sembol bir isim olan Cem Küçük’ün evine silahlı bir saldırı TRT’de haber olmuyorsa bunun üzerine düşünmek lazım” diye konuştu.

Cem Küçük, başta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olmak üzere İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın telefonda arayarak destek sözü verdiklerini kaydetti.

İşte, Medya Kritik’te Fuat Uğur ve Cem Küçük’ün saldırı ile ilgili değerlendirmeleri:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu