Televizyon

Cem Küçük, Fatih Terim ve Gülben Ergen’e neden yüklendi?

TGRT Haber’de yayınlanan Medya Kritik programında Fuat Uğur ve Cem Küçük’ün değerlendirme gündeminde yeni anayasa değişikliği ile ilgili ünlülerin “evet” ve “hayır”ları değerlendirildi. Cem Küçük’ün Fatih Terim ve Gülben Ergen hakkındaki yorumları programa damga vurdu. Peki, TGRT Haber’de yayınlanan Medya Kritik programoında Cem Küçük, Fatih Terim ve Gülben Ergen’le ilgi neler söyledi?

Cem Küçük, ‘evet’ diyen ünlülerin tavırlarını net olarak ortaya koyduğunu belirtirken, açıkça ‘hayır’ oyu vereceğini belirten Meltem Cumbul gibi ünlülerin tavrını da saygıyla karşıladığını söyledi.

Programda yaptığı açıklamalarında referandum konusunda tavrını en çok merak ettiği ünlülerin Fatih erim ve Gülben Ergen olduğunu söyleyen Cem Küçük, bu insanların hava durumuna göre tavır aldığını, ‘Hayır’ ya da ‘Evet’ demediğini belirtirken ve Gülben Ergen’e şok sözlerle yüklendi.

Cem Küçük Gülben Ergen hakkında, “Gülben Ergen çıkıp Evet veya Hayır desin. Emine Hanım’ın yanından ayrılmıyordun daha geçen yaz.. Böyle bir kaypaklığa gerek yok. Gülben Ergen ile Ahmet Hakan’ı kıyasladığım zaman Ahmet Hakan bile daha dik duruyor. Gülben Ergen boşandın şimdi, eşine TRT’de iş ayarlamak için Emine Erdoğan’ın peşinden ayrılmıyordun. Yanar döner insan modeli bu Gülben Ergen, en tehlikeli insan modeli.. AK Parti’den iş alma ihtimalin varsa Evet deyip, yoksa Hayır mı diyeceksin? Bizde de bunları muteber insan diye baştacı ederler. Acun da öyle, Erdoğan’ın sayesinde nerelere geldin bak, sen de çıkıp tavrını söyle..” diye konuştu.

İşte, Cem Küçük’ün Medya Kritik’te Gülben Ergen ve Fatih Terim yorumu-izle

https://www.youtube.com/watch?v=Is_vjc69T6g

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu