Medya

Cem Küçük, NY Times’ın o haberine isyan etti

Cem Küçük, New York Times’ta bugün çıkan ve kendi ağzından yayınlanan ifadeler için adeta veryansın etti. NY Times’ta Rod Nordland imzasıyla yayınlanan haberde Cem Küçük’ün “Medyada şu an ben ve bana benzeyen bazı arkadaşlarım onlara baskın gelmeyi başardık. Mesela ben şu an Hürriyet’e istediğimi yaptırabilecek güce sahibim. Artık ülkeyi, halkı biz yönetiyoruz” dediği iddia edilmişti. Cem Küçük söz konusu haberi yalanladı.

KÜÇÜK: NY TIMES OPERASYONEL BİR HABER KURGULADI

Küçük, gazetede yer alan sözler için, “Bu uydurma habere dair tek saniye ses kaydı gösteremezler. Ben böyle çarpıtma görmedim” ifadesini kullandı.

Cem Küçük, haberde yer alan “Cumhuriyet gazetesinin Erdoğan’a yakın bir gruba verileceğine” yönelik ifadeler için de “Cumhuriyet eğer hükümet gazetesi yapılırsa buna en çok ben karşı olurum. Baştan sona yalan bu.Nasıl bu kadar büyük yalan yazılabilir?” çıkışında bulundu.

TWITTER’DAN NY TIMES’I YALANLADI

Cem Küçük’ün konuyla alakalı Twitter’dan paylaştığı NY Times’a cevap mahiyetindeki ifadeler şöyle:

“NY Times benim söylediklerimin nerdeyse tamamını çarpıtarak operasyonel bir haber kurgulamıştır.Baştan sona yalan.

Bu uydurma habere dair tek saniye ses kaydı gösteremezler.Ben böyle çarpıtma görmedim. Bunlar gerçekten alçak…

Rod Nordland’in bu kadar büyük bir çarpıtma yapayacağını tahmin etmezdim.Türk Medya’sında bu kadar büyük sahtekar yoktur…

Cumhuriyet eğer hükümet gazetesi yapılırsa buna en çok ben karşı olurum.Baştan sona yalan bu.Nasıl bu kadar büyük yalan yazılabilir?

“CUMHURİYET ATATÜRKÇÜLERİN GAZETESİDİR”

Cumhuriyet’i Atatürk kurmuştur.Cumhuriyet Atatürkçülerin gazetesidir.Şu an Atatürk düşmanlarının elindedir. Bunu defalarca söyledim.

Türkiyeyi biz yönetiyoruz benzeri tüm laflar yalandır.NY Times ve Türkiye’deki uzantıları kirli bir oyun içinde olduklarını ispatlamıştır.

Rod Nordland denen sahtekar kasten ses kaydı almadı, demek ki sebebi bu yalan haberi üretebilmek içinmiş…

NY Times emperyalizmin kitleleri uyutma ve rıza üretme aracıdır diyen Edward Said ne kadar haklıymış.

“NORLAND KASTEN YANLIŞ YAZDI”

Cumhuriyet gazetesi asli sahibi olan Atatürkçülere verilmelidir dedim ve kasten “hükumete verilmelidir” diye yazdı Nordland

Şafak Timur da yanımızdaydı.Yazdıklarının yalan olduğunu biliyor.Bu kadar kuyruklu yalan Türk Medya’sında bile görülmemiştir…

Çok net görülüyor ki NY Times Atatürk’ten ve Atatürkçülerden de tiksinmektedir.Biz muhafazakarlar ve milliyetçilerden de…”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu