Medya

Cem Küçük’ün Star Gazetesi’ndeki yazılarına son verildi iddiası

Cem Küçük’ün Rasim Ozan Kütahyalı ve Genelkurmay ile ilgili yazdığı köşe yazısı nedeniyle Star gazetesinden kovulduğu iddia edildi.

En son Genelkurmay Başkanı için “Direnirse istifasını verir” başlıklı bir yazı kaleme alan ve bu yazısı nedeni ile askeri savcılığa çağrılan Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’ya sahip çıkan Cem Küçük, çalıştığı Star Gazetesinden kovuldu iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

AYRILIKLA İLGİLİ HENÜZ RESMİ BİR AÇIKLAMA YOK

Cem Küçük’ün yazdığı Rasim Ozan Kütahyalı ve Genelkurmay ile ilgili yazı sebebiyle Star gazetesi ile ilişiğinin önceki gün kesildiği, bu durumun ise henüz medyaya duyurulmadığı iddia ediliyor.

Superhaber.com’un haberine göre; Cem Küçük’ün Star gazetesi ile ilişiği dün kesildi. Ancak bu flaş haber henüz medyada duyurulmadı.

CEM KÜÇÜK SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Öte yandan Cem Küçük’ün konuyla ilgili açıklama yapmaması dikkat çekti. Küçük’ün kovulma haberiyle ilgili nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor.

Flaş haber sosyal medyanın da gündemindeydi. Sosyal medya Cem Küçük’le ilgili adeta ikiye bölündü. Habere sevinenler olduğu gibi Cem Küçük’e arka çıkanların da sayısı oldukça fazlaydı.

Küçük sivri dilli açıklamaları ve yazılarıyla dikkat çekerken zaman zaman iktidara yakın kalemler tarafından eleştiri alıyordu.

Haber7 ve Yeniyüzyıl gazetelerinde yazan Esra Elönü, Cem Küçük’ü yazılarında ve söylemlerindeki üslubu nedeniyle sert bir biçimde eleştirmekten çekinmemişti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu