Medya

Cem Küçük yeni bir programla ekranlara dönüyor…

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, hafta içi her gün yayınlanan yeni bir programla dönüyor. Küçük, TGRT ekranlarında hafta içi her sabah yayınlanan Günaydın Türkiye programı ile izleyici ile buluşacak.

TGRT ekranlarında Gökhan Kayış’ın sunduğu Günaydın Türkiye 29 Haziran Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 06.45’te Cem Küçük’ün sunumu ile izleyici ile buluşacak.

Gece siz uyurken olup bitenler, yeni günün getirdikleri, sabah sokağa çıkmadan önce merak ettiğiniz haberler ve bilmeniz gereken son dakika notlarını Cem Küçük sizin için ekrana getirecek.

CEM KÜÇÜK KİMDİR?

1978 Zonguldak doğumlu olan Cem Küçük,  ilk ve ortaöğrenimini Zonguldak’ta tamamladı. Küçük, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu.

Yazarlığa 2012 senesinde Yeni Şafak’ta başlayan Cem Küçük, Televizyon hayatına ise TVNET ile başladı.Yazarlığının yanı sıra kitap çevirileri de yaptı.

Yeni Şafak’tan ayrıldıktan sonra Star Gazetesi’nde yazmaya başladı. 24 TV’de Ersoy Dede ile birlikte program yaptı.

Küçük, en son TGRT ekranlarında Fuat Uğur’la Medya Kritik programıyla ekranlara geliyordu. Küçük, Türkiye Gazetesi’nde yazarlık yapıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu