Magazin

Cem Özer’in o açıklamasına şaşırmayan kalmadı

Türkiye’nin ilk talk show sunucusu ve oyuncu Cem Özer “Sevgilim başkasıyla yatabilir bunu aldatma saymam.”açıklamasının ardından sosyal medyada da günün en çok konuşulan ismi oldu. Gündeme bomba gibi düşen  açıklamalarının ardından Cem Özer’in neden böyle bir açıklama yapma ihtiyacı hissettiği sorusu akıllara geldi.

Uzun süren sessizliğini kısa bir süre önce Kenan karakterini canlandırdığı, FOX TV’nin sevilen dizisi “O Hayat Benim” ile bozan Cem Özer akıllara zarar bir açıklama yaptı. Kendisiyle yapılan bir röportajda özel hayata bakışı ile ilgili sorulan bir soruya “Sevgilim başkasıyla yatabilir bunu aldatma saymam.” demesi ortalığı ayağa kaldırdı.

Sosyal medyada gündeme gelmeyi başaran ve twitterdan da “Cem Özer” hashtagi “Trend topic” listesinde yer alan oyuncu büyük eleştirilere de bakın nasıl cevap verdi.

Instagram eleştirilere yanıt verdi

Cem Özer instagram hesabından yaptığı açıklama ile ilgili gelen eleştirilere dair bir açıklama yapan Cem Özer  bakın kendini nasıl savundu:

“Önemli olan röportajı yapmak değil, onu anlamını, ruhunu bozmadan kurgulamak. Herkes başka yere takılmış ama ‘Hamdi Alkan’ınki korkudan çok sevgiden kaynaklanan bir saygınlık’ dediğim cümle bile anlamını yitirmişse diyecek bir şey yok. Üç saatlik bir röportajdan çıkana üzüldüm. Bunu mailleşerek de yapabilirdik. Demek o yüzden herkes Ayşe Arman olamıyor.

Posta Gazetesi’ne verdiği röportajda “Sevgilim başkasıyla yatabilir bunu aldatma saymam. ” diyen Cem Özer, bunun nedenini “Sevdiğim kadının, birlikte olduğum sevgilimin canı bir başka beden çekmiş, gitmiş başka biriyle yatmış, benden genç, benden diri biriyle… Yapabilir. Bunu aldatma saymam ki. Ama kadın gider de dertlerini, sevincini, mutsuzluğunu başka bir adama anlatırsa işte o zaman beni aldatmış sayarım! O zaman benden hiç zevk almıyor, ilişki bitmiş demektir.” şeklinde açıklamıştı.

Cem Özer’in yaptığı açıklamanın ardından dizideki rolünün akıbetinin ne olacağı da merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu