Magazin

Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar Netflix’le anlaştı iddiası

Milliyet gazetesi TV yazarı Sina Koloğlu, Cannes’da düzenlenen MIPCOM Fuarı’na katıldı. Koloğlu, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’la ilgili kulağına gelen ilginç kulis haberlerini köşesinde paylaştı. Sina Koloğlu, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın Netflix’le anlaştığını öne sürdü.

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar‘ın Netflix ile anlaştığını duyurdu. Koloğlu’nun söz konusu yazısında Cem Yılmaz, Recep İvedik’ten sonra şu sıralar ekran sessizliği yaşayan Tolga Çevik’in de adı geçiyor.

İşte, Cem ile Şahan Netflix ile anlaştı!” başlıklı yazısında Koloğlu’nun kaleme aldığı ilginç kulis haberler:


Cem ile Şahan Netflıx ile anlaştı!

Şu sıralar sektörde konuşuluyor. Peki nereden çıktı? Son Cannes’daki MIPCOM fuarında… Konuşulan, Netflix, kendisi için Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın proje yapmalarını istemiş. Büyük olasılıkla Yılmaz ‘özel stand-up’ yapacak. Yine kulağıma gelen Acun Ilıcalı’yla da bir anlaşma yapmış. Ya tüm işlerinin bu platformda yer alması ya da yeni bir proje olabileceği söyleniyor. Yine duyduğum, bu ekip içinde Tolga Çevik için de bir proje söz konusu olabilir. Gökbakar da bir ‘stand-up’ hazırlarsa, şaşırmamalı. Ya da yeni ‘Recep İvedik’ neden olmasın!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu