Magazin

Cem Yılmaz Mars Grubu’na sert çıktı… “Yavaş çıkar!”

Cem Yılmaz, yapımcılar tarafından boykot edilen film salonları sahibi Mars Cinema Grubu’na sert tepki gösterdi. Yeni çektiği Karakomik Filmler ile gündeme gelen Cem Yılmaz, sinemacılar tarafından boykot edilen Mars Cinema’nın Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın kendisi hakkında kullandığı ifadelerle ilgili açıklama yaptı.

O AÇIKLAMA CEM YILMAZ’I KIZDIRDI

Aslı Irmak Acar, Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu ile yaptığı röportajda, “Cem Yılmaz olmazsa, başka Cem Yılmaz’lar çıkar” ifadelerini kullanmıştı. Bu ifadeye Cem Yılmaz’dan cevap geldi.

Konuyla ilgili kişisel Twitter hesabından Acar’a sert tepki veren Cem Yılmaz, şunları yazdı:

“Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış !Yavaş çıkarsın.Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum 40 liraya bilet satmak yok varmısın ? Yoksun tabi…İyi çıkarmalar Cengizi geçiyorum.

ÜNLÜ KOMEDYENDEN ‘YAVAŞ ÇIKAR’ TEPKİSİ

Bu cüretkar insanlar gözönünde olan kişileri kullanıp dümenini döndürmek istiyorsa yanlış adres ! Ben filmimi 10 lira kardeşler mısır da bedava der yine gösteririm ! Bunu cümle alem duysun Cem Yılmaz çıkaracak mış mış mış ! Cem Yılmaz çıkardı haberin yok….terbiyesiz

Ey ahali ! Bana , filmdeki artiste paraları götürdünüzden başka eleştrisi olmayanlara dahil soruyorum, Sinema bileti kaç lira? ben filmimi kaç liraya seyircime satıyorum ki bu hanım neyin üzerinden kime kıyak yapıyor ? Ve utanmadan halkçılık satıyo ! Yap çabuk bileti 15 lira !

Benden bu kadar ! Teşekkürler…şimdi mikrofon sende.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR