ManşetSosyal Medya

Cem Yılmaz Vali Münir Karaloğlu’nun resmini paylaşınca twitter coştu!

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun o paylaşımı sosyal medyanın gündemine oturdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Çin’deki heyette bulunan Vali Karaloğlu’nun paylaşım rekoru kıran fotoğrafını ünlü komedyen Cem Yılmaz da paylaştı. Twitterda günün konusu olan o paylaşım için Cem Yılmaz yorumda bulundu mu?

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğündeki Türkiye heyeti ile birlikte Çin’de bulunuyor. Çin’deki temasların sürdüğü sıralarda, Vali Münir Karaloğlu’nun Çin’in Anhui eyaletinin başkenti Hefei ile Antalya arasında “kardeş şehir” protokolünün imza törenine katılmasının ardından yaptığı bir paylaşım TT oldu.

Antalya Valisi Karaloğlu, giydiği tarihi Çin kıyafetleriyle Çin halkını selamlayarak Antalya’ya davet ettiğini söylediği bir fotoğrafı twitter hesabından paylaştı.  Bahsi geçen fotoğrafta Çin kıyafetleri içinde yaldızlı tahta oturup fotoğraf veren ve sosyal medyadan “Bütün Çin’i selamladım, Antalya’ya davet ettim. #Antalya @Antalya_merhaba #AntalyaHello” notu ile paylaşan Karaloğlu gelen tepkilerin ardından mesajı silmek zorunda kaldı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz da fotoğrafın yakın halini kendi twitter hesabından paylaştı. Yılmaz’ın fotoğrafı hiçbir ibare ve yorum yapmadan paylaşması dikkat çekti. Cem Yılmaz dahil binlerce kişi Vali Karaloğlu’nun fotoğrafını paylaşmış bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu