Magazin

Cem Yılmaz’dan bomba Acun Ilıcalı açıklaması

Cem Yılmaz, yeni filmleri için gün sayıyor. Yeni filmi hakkında konuşan Cem Yılmaz, ‘Emanet’ filminde ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’ya rol verdiğini açıkladı.

AYNI FİLMDE OYNAYACAKLAR

Cem Yılmaz, Şeyma Subaşı ile bir kaç gün önce boşanan Acun Ilıcalı’yı filmde oynatmaya ikna etti.  Cem Yılmaz, Milliyet’e yaptığı açıklamada “Evet, meraklı amatörlere olabildiğince imkan tanıyoruz, belirli ücret dahilinde. Acun da bunlardan biri…” şeklinde konuştu.

Şu sıralar ‘Karakomik Filmler’ başlığı altında sinemaseverlerle buluşma heyecanı yaşayan Cem Yılmaz, “Her filmde izleyici hem gülecek hem hüzünlenecek. Komedi ve dramı aynı film içerisinde görebileceksiniz. Bu, kahramanları itibarıyla birbirine benzeyen projeler bir yandan da…” şeklinde konuştu.

TEDİRGİNLİK DUYMUYOR

4 filminin de peş peşe vizyona girmesinden dolayı tedirginlik duymadığını belirten Cem Yılmaz, Bir risk teşkil ettiğini düşünmüyorum. Böyle tasarladım ve yapmak istiyorum. Benim dergicilikten gelen hayalim vardı. 60 dakikada filmi en güzel şekilde anlatmış oluyoruz zaten. Bizim fark yaratmak istediğimiz prodüksiyon, yerler mekanlar ve hikayeleri… Sinemaya gitmeye değecek filmler çıkarmaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Filmlerin sürelerinin 60’ar dakika olduğu için çok keyifli olacağını düşünen Cem Yılmaz, “İki filmi bir, diğerlerini de bir vizyona sokacağız. Örneğin, ‘Kaçamak’ ve ‘İki Arada’ tek proje gibi… İlk seansta biri, diğer seansta ikincisi izlenecek. Filmlerin süreleri 60’ar dakika olduğu için çok da keyifli olacağını düşünüyorum. Bu ilk defa yapılacak olan bir şey ama son olacağını sanmıyorum.” dedi.

“ÖZGE ÖZPRİNÇCİ İLE DAHA ÖNCE ÇALIŞMADIM”

Karakomik Filmler serisinin üçüncü filmi Emanet’te rol alan Özge Özpirinçci, set hallerini Instagram hesabından paylaşmıştı.

Bu konu hakkında konuşan Cem Yılmaz, “Özge’yle (Özpirinçci) daha önce hiç çalışmadım. İyi aktörlerle oynamak çok güzel oluyor. Ben de çok iyi olduğum için dengimi arıyorum.” şeklinde esprili cevap verdi.

Sosyal medyada Cem Yılmaz, Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’nun, Acun Ilıcalı’yla ilgili aşk iddialarından payını alan ünlülerden biriydi. Ünlü komedyenin Defne Samyeli’yle olan birlikteliğinden dolayı, Acun Ilıcalı’nın üvey babası olacağı espri konusu oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu