Magazin

Cem Yılmaz’dan şiddet haberleriyle gündemde olan yakın arkadaşı Ozan Güven hakkında ilk açıklama

Ünlü komedyen-oyuncu Cem Yılmaz, sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı konuşulan yakın arkadaşı oyuncu Ozan Güven hakkında yaptığı ilk açıklama ile gündemde…Konuyla alakalı ne söyleyeceği merak edilen Cem Yılmaz, sessizliğini bozdu.

Yılmaz, açıklamalarını Twitter üzerinden yaptı.

Cem Yılmaz, uzun yıllar boyu yakın arkadaşı olan Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp etmesi haberlerinin çıktığından beri sessizliğini koruyordu. Ünlü komedyen, kendisine gelen sorular üzerine daha fazla dayanamadı ve sessizliğini bozdu.

Zaman zaman Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Cem Yılmaz, Ozan Güven hakkındaki açıklamalarını da Twitter hesabı üzerinden yaptı. Sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddia edilen Ozan Güven hakkında Cem Yılmaz şunları söyledi:

“Sevgili arkadaşlar. Kadına şiddet meselesinin “tarafı” olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden “Sen de bir şey söyle” isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın.”

”Sosyal medya üzerinden bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm”

Ozan Güven’in bir süredir birlikte olduğu Deniz Bulutsuz’a tartıştıktan sonra şiddet uyguladığı ileri sürüldü. Şiddet iddiaları dilden dile dolanırken Deniz Bulutsuz, haberleri sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı açıklamalarla doğruladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu