Sinema

Cem Yılmaz’dan ve Netflix’e ince ayar… “Buranın 3. dünya ülkesi olmadığını öğreneceksin!”

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından Netflix’e tepki göstermiş, bu tepki medyada geniş yer bulmuştu. Karakomik Filmler’in Netflix’ten yayınlanacağını duyuran Cem Yılmaz, Netflix’in konuya ilgisiz kalıp, duyuru yapmamasına tepki gösterdi.

CEM YILMAZ’DAN NETFLIX’E KARAKOMİK FİLMLER TEPKİSİ

Sosyal medya hesabından “Tweet atma mı dediler yoksa” diyerek Netflix’e tepki gösteren Yılmaz’a Netflix’ten cevap mahiyetinde paylaşım geldi. Netflix, söz konusu paylaşımında takipçilerine Karakomik Filmler’in yayınını duyurdu. Netflix’ten gelen cevabı alıntılayan Yılmaz bu kez, “Buranın üçüncü dünya ülkesi olmadığını öğreneceksin” şeklindeki eleştirel tepkisiyle dikkat çekti.

tweet

Cem Yılmaz, sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklamada bulunarak Karakomik Filmler 2 filminin Netflix’te yayına girdiğini söyledi. Netflix’in Twitter hesabından ise filmi henüz duyurmamasına tepki gösteren Yılmaz, “tweet atma mı dediler yoksa” dedi.

Cem Yılmaz Twitter’dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

“Netflix Türkiye’nin haberi yoktur büyük ihtimalle @netflixturkiye tatlım bizim film sizde dün çıkmış olması lazım tweet atma mı dediler yoksa?”

“BURANIN 3.DÜNYA ÜLKESİ OLMADIĞINI ÖĞRENECEKSİN”

Cem Yılmaz’ın tepkisinin ardından Netflix ekibi Cem Yılmaz’ın sözlerini alıntılayarak, “Bu bir Karakomik Filmler-2 duyuru tweet’idir” mesajı attı.

Netflix’in bu tepkisine Cem Yılmaz,”Buranın 3.Dünya ülkesi olmadığını elbet öğreneceksin. Şakacı seni.” dedi.

Tweet2

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu