Sinema

Cem Yılmaz’ın Arif V 2016 filmini kaç kişi izledi?

Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı başrollerinde Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz gibi oyuncuların yer aldığı Arif V 2016 filminin kaç kişi tarafından izlendiği merak ediliyordu. Geçtiğimiz cuma günü vizyona giren filmin ilk rakamsal verileri geldi. Üç günlük sürede filmi 1 milyon 331 bin 691 kişinin izlediği bildiriliyor.

ARİF V 2016’YI ÜÇ GÜNDE 1 MİLYON 331 BİN KİŞİ İZLEDİ

Bu veriler ışığında Arif V 2016 filminin Ocak ayında tüm zamanların gişede en iyi başlangıç yapan Türk filmi olduğu haber veriliyor. Cem Yılmaz’ın hakkında “bugüne kadar yazdığım en iyi senaryo” olarak değerlendirme yaptığı filmin gişe performansı merak ediliyordu.

Arif V 2016 filminin vizyon süresindeki gişe performansıyla gişede en fazla kazandıran filmler arasına gireceğine kesin gözüyle bakılıyor.

OYUNCU KADROSUNDA YOK YOK

Arif V 216 senaryosu yine Cem Yılmaz’ın kaleme alırken. Filmin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü, görüntü yönetmenliğini ise Jean Paul Seresin üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise;  Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ahu Yağtu, Çağlar Çorumlu, Özge Özberk, Zeynep Kankonde, Tuncay Beyazıt, Sercan Badur, Özgür Emre Yıldırım, Kubilay Aka, Erkan Üçüncü, Can Yılmaz’ın yanı sıra Kerem Alışık, Mert Fırat, Şükrü Özyıldız, Farah Zeynep Abdullah, Kamil Güler, Tuba Ünsal, Mustafa Sandal, Mariya Anatasiyeva, Murat Cüreklibatur ve Türk Sineması’nın efsane ismi Ediz yer alıyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu