Magazin

Cem Yılmaz’ın TV kanallarına neden iş yapmadığı ortaya çıktı

Cem Yılmaz’ın TV kanallarına neden program yapmadığı sorusu cevabını buldu. Ünlü komedyen Cem Yılmaz,  TV kanallarına iş yapmama nedenini açıkladı. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Özlem Gürses Tatar’ın ‘Bazen Olmaz’ isimli yeni kitabının Cem Yılmaz’la ilgili olan kısmının küçük bir kesitini köşesine taşıyınca yıllardır merak edilen soru da cevabını bulmuş oldu.

“CEM YILMAZ TV KANALLARINA NİYE İŞ YAPMIYOR?” SORUSUNUN CEVABI

İşte, Bazen Olmaz kitabındaki Cem Yılmaz’la ilgili sorunun cevabı:


Cem Yılmaz, “Bazen Olmaz” adlı kitapta, yıllardır merak edilen, televizyona neden iş yapmadığını ise şöyle anlatıyor: “Hayatım, ‘hayır’ deme kabiliyeti üzerine kurulu. Hatta bu bazen şöyle algılanır, ‘Aaa, ne demek yani hayır. Cüretkâr bir hayır’ gibi… Ya da ‘Ne kadar mütevazı, ‘Ben yapamam’ dedi. Hiçbiri değil, gerçek bir hayır bu. Mesela televizyonculukla ilgili yıllardır teklif alırım. Ben onu yapamam dediğim zaman, ukalalık ettiğim zannediliyor. Televizyon mu? Yok artık! Ha ha ha diyerek aşağıladığımı düşünüyorlar. Alakası yok. Benim kötü bir televizyoncu olacağım belli. Benim gibi birisini TV’de izlemek istemem ki! O zaman bunu nasıl yaparım kendime?”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu