SurvıvorTelevizyon

Cemal Can, Danla Biliç’le konuşurken neden gözyaşlarına boğuldu?

Ünlü fenomen Danla Bilic’in Instagram canlı yayınındaki Cemal Can’la ilgili itirafı herkesi şoke etmişti. Survivor 2020 yarışmacılarından Cemal Can Canseven’in en büyük destekçisi  fenomen arkadaşı Danla Bilic. Takipçilerinden sık sık Cemal Can için destek isteyen Danla Bilic canlı yayınında sürpriz bir evlilik itirafında bulunmuştu.Cemal Can, iletişim ödülünü kazanması sonrasında Danla Bilic ile konuşurken gözyaşlarına boğuldu. Cemal Can Canseven, yakın arkadaşı Danla Bilic ile bakın daha neler konuştu? Survivor Cemal Can neden ağladı?

Danla Bilic, gündem olan ‘evlilik’ sözleri sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şaka yaptığını belirtti. Survivor 2020’de şampiyonluğun favori isimlerinden Cemal Can Canseven, yakın arkadaşı Danla Bilic, iletişim ödülünde evlilik haberiyle ilgili konuştu.

Survivor 2020 iletişim ödülüyle ekranlara geldi. Ödülü kazanan mavi takım yarışmacıları, aileleri ve arkadaşlarıyla yaptıkları telefon görüşmesi sırasında duygusal anlar yaşadı.

Mavi takım adına mücadele eden Survivor Cemal Can Canseven, yakın arkadaşı olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic’le konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı.

İkili arasında 10 dakika süren telefon görüşmesinde, magazin gündemine bomba gibi düşen ‘evlilik’ konusundan da bahsedilmesi dikkat çekti.

İŞTE O DİYALOG…

Danla Bilic: Hiç beklemiyordum. Ağlarım sesini duyduğum için.

Cemal Can Canseven: Seni çok özledim. Öyle böyle değil, anladın mı?

Danla Bilic ‘Cemal Can’la 5 ay evli kaldık beni aldattı’ demişti! Gerçek ortaya çıkınca Cemal Can Canseven’e böyle itiraf etti
Danla Bilic: Sen yeterince ağladın. Ağlama sırası bende.

Cemal Can Canseven: Çok zor ama.

Danla Bilic: Üçe kadar sayıyorum, kendimize geliyoruz.

Danla Bilic: Evlilik haberlerimiz çıktı.

Cemal Can Canseven: Şaka yapıyorsun!

Danla Bilic ‘Cemal Can’la 5 ay evli kaldık beni aldattı’ demişti! Gerçek ortaya çıkınca Cemal Can Canseven’e böyle itiraf etti
Danla Bilic: Canlı yayın açtım. Biri ‘Can’la evli misiniz?’ yazmış. Ben de ‘Evet, 5 ay evli kaldık. Sonra beni aldattı ve ayrıldık’ dedim. Şaka yaptım. Her yere manşet olduk. Aşkım evlenmek zorundayız.

Cemal Can Canseven: Yok artık daha neler? Birini bulamazsak evlenecektik, o doğru. Daha yaşımız vara buna. Kızım ben buradan sonra evlilik kaldıramam.

Cemal Can, telefon görüşmesi sonrası yaptığı açıklamada, “Bir şey diyemedim, sadece ‘özledim’ dedim. 10 dakika sanki 3-4 saniyeymiş gibi geldi. Burada zamanın değerini çok iyi anladım” dedi.

Danla Bilic ‘Cemal Can’la 5 ay evli kaldık beni aldattı’ demişti! Gerçek ortaya çıkınca Cemal Can Canseven’e böyle itiraf etti
NELER OLMUŞTU?

Cemal Can Canseven (24) ile yakın arkadaş olan 26 yaşındaki sosyal medya fenomeni Danla Bilic, canlı yayında yaptığı açıklama ile kafa karıştırdı. Danla Bilic, gündem olan ‘evlilik’ sözleri sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şaka yaptığını belirtti.

İşte, Cemal Can ile Danla Biliç arasında telefonda yaşananlar ve Cemal Can’ın gözyaşları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu