Magazin

Cengiz Abazoğlu neden Defne Samyeli’yi sıradan Ahu Yağtu’yu sıkıcı ve Tuğba Ünsal’ın kıyafetini yanlış buldu?

Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu, TRT1’de yayınlanan Pelin Çift’in sunduğu İyi Fikir programının konuğuydu. Abazoğlu, ünlü isimlerin 55. Antalya Film Festivali’nde giydiği kıyafetleri yorumladı. Tuğba Ünsal’ın kıyafeti için yanlış adres yorumunda bulunan ünlü modacı, Ahu Yağtu’nun kıyafeti için “sıkıcı” diyen Abazoğlu Defne Samyeli’nin kıyafetini ise sıradan bulduğunu söyledi.

ABAZOĞLU ÜNLÜLERİN KIYAFETİNİ ELEŞTİRDİblank

İlk olarak Tuğba Ünsal’ın kıyafetini değerlendiren Abazoğlu, bazı kıyafetlerle ters köşe yapılabileceğini söyleyerek bir müzik ödülleri gecesi olsaydı kıyafeti uygun olabilirdi ama sinema olunca daha ağır veya resmi olmak gerektiğini söyleyerek Ünsal’ın kostümüyle ilgili elbise doğru adresi yanlış yorumunda bulundu.

Daha sonra sözü Ahu Yağtu’nun gecede giydiği kıyafete getiren ünlü modacı Yağtu’nun giydiği kıyafeti sıkıcı olarak niteleyerek küpe seçiminin yanlış olduğunu söyledi. Abazoğlu, Yağtu’nun tercih ettiği küpelerle ilgili “Küpeleri uzun kaçmış ve sahte olduğu çok belli. Kombinasyonunda bir amatörlük olmuş” şeklinde konuştu.

“GÖĞÜS KUPUNDA SORUN VAR”

Adı şu sıralar Cem Yılmaz’la sıkça anılan Defne Samyeli’nin kıyafetiyle ilgili yorum yapan Abazoğlu, Samyeli’nin Antalya Film Festivali’nin ödül gecesinde giydiği kıyafeti çok sıradan bulduğunu ifade etti. “Elbisenin göğüs kupunda bir problem var. Bir işçilik problemi var. Sıradan bir elbise, oysa daha tasarım bir kıyafet olabilirdi.” diyerek kıyafetin Defne Samyeli’nin üst bölgesini çok iri gösterdiğini kaydetti.

 

Abazoğlu ünlü oyuncu Nebahat Çehre için ise “zamansız bir kadın” tabirini kullandı. Çehre’nin yaptığı kombini de muhteşem bulduğunu söyledi.

blank

BENSU SORAL’IN GELİNLİĞİNİ DE YORUMLADI

Cengiz Abazoğlu, sonrasında geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Bensu Soral’ın düğünde giydiği gelinliği de yorumladı. Bensu Soral’ın giydiği gelinliği çok güzel olarak yorumlayan Abazoğlu, Pelin Çift’in gelinlik kıyafette moda var mı şeklindeki soruya “tabii ki var” diyerek “şimdiki gelinliklerde basenden aşağı doğru büyüyen ve belde kemeri olan, iki etekli, ful ışıltılı gelinlikler bir kaç sezondur güncelliğini koruyor” açıklamasını yaptı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu