Medya

Cengiz Semercioğlu, Eşref Kolçak’tan neden özür diledi?

Harun Kolçak hakkında yazdıkları için özür diledi… Ünlü televizyon eleştirmeni Cengiz Semercioğlu, Eşref Kolçak’tan Harun Kolçak’ın ölümünün ardından kalema aldığı o yazı için özür diledi. Semercioğlu “92 yaşında bir babayı asla kırmak istemem.” diyerek bugün köşesinde “1 reyting kaç kişiye denk düşer söyleyeyim…”  başlığıyla bir özür yazısı paylaştı.

“Ben 92 yaşında bir babayı asla kırmak istemem”

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu , yakın dönemde hayatını kaybeden şarkıcı Harun Kolçak ‘ın ardından kaleme aldığı yazısında “Harun Kolçak’ın müzikal yolculuğu alkol ve uyuşturucu görmezden gelinerek yazılabilir mi?” ifadelerine tepki gösteren Eşref Kolçak ‘tan özür dilediğini yazdı. Semercioğlu, canlı yayında baba Kolçak ile yaptığı telefon konuşmasında, Harun Kolçak’la ilgili yazdığı yazısının çarpıtıldığını belirterek “O yazı bir medya eleştirisiydi ama başka yerlere çekildi, yanlış anlaşıldı ve beni sizinle karşı karşıya getirdiler. Ben 92 yaşında bir babayı asla kırmak istemem. Sizi en ufak bir şekilde üzdüysem özür dilerim” dedim…” diye belirtti.

İşte Semercioğlu’nun “1 reyting kaç kişiye denk düşer söyleyeyim…” başlığıyla yayımlanan (25 Ekim 2017) yazısından o bölüm:

Cengiz Semercioğlu; “Eşref Abi, oğlunuz Harun Kolçak’ı kaybettiğinizde ben bir yazı yazdım. Harun benim de arkadaşımdı.O yazı bir medya eleştirisiydi ama başka yerlere çekildi, yanlış anlaşıldı ve beni sizinle karşı karşıya getirdiler. Ben 92 yaşında bir babayı asla kırmak istemem. Sizi en ufak bir şekilde üzdüysem özür dilerim”  dediğini aktardı.

Semercioğlu, Eşref Kolçak’ın kendisine: “Hayretler içinde kalıyorum, ben kimseye kızmış değilim. Hem görmedim hem kati suretle size kızmış değilim, ne münasebet.” dediğini aktardı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu