ManşetMedya

Cengiz Semercioğlu Kelebek’i Hıcal Uluç’a beğendiremedi

Hürriyet’in Kelebek ekiyle Sabah’ın Günaydın ekinin rekabeti medyamızın malumu. Cengiz Semercioğlu’nun Kelebek’te yaptıkları değişimi ve magazine getirmeye çalıştıkları özgün ve renkli haberleri Hıncal Uluç’a beğendirmeye çalışması dikkatlerden kaçmadı.

Rutini bırakıp kendi ekipleriyle daha iyi işler yapmaya çalıştıklarını anlatan Cengiz Semercioğlu, Kelebek’teki yazısında baştan sona ne kadar farklı ve dolu bir magazin haberciliği yaptıklarına Hıncal Uluç’u inandırmaya çalıştı.

Günaydın ve Kelebek’i aynı bulan Uluç’a bugünkü yazısında baştan sona adeta reddiye yazan Semercioğlu, madde madde ne kadar farklı bir magazin haberciliği yaptıklarını örnek magazin haberleriyle kaleme aldı.

Yazısında Kelebek’in okurlarını değil de tamamen Hıncal Uluç’u muhatap alan Cengiz Semercioğlu, “Hıncal Uluç’a açık mektup” konseptiyle yazdığı köşe yazısının her satırındaki amaç Hıncal Uluç’a düşüncelerini kabul ettirmeye yönelikti.

Semercioğlu, “Yiğidi öldür, hakkını teslim et…” başlıklı yazısında birçok ilginç magazin haberine imza attıkları halde bunun takdir etmeyip eleştiren Hıncal Uluç’a sitem dolu ifadeler kullandı.

Semercioğlu yazısının finalinde; ” Yazar beğenme seçiminde özgürsün ama hiç değilse habercilik konusunda yiğidi öldür, hakkını teslim et Hıncal abi…” diye yazması dikkatlerden kaçmadı.

Şimdi, Semercioğlu’nun medyanın duayen ismi Hıncal Uluç’u ikna edip etmediğini öğrenmek için Uluç’tan gelecek cevabi yazıyı beklemek gerekecek.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu