Magazin

Cengiz Semercioğlu’nun ahlak dersine Deniz Akkaya’dan flaş tepki

Cengiz Semercioğlu, köşe yazısında bir marka için kızıyla bikinili poz veren Deniz Akkaya’yı eleştirdi. Akkaya’dan cevap gecikmedi.

DENİZ AKKAYA CENGİZ SEMERCİOĞLU POLEMİĞİ

Semercioğlu, “Bu kadarı yeter Deniz” başlıklı yazısında; “Deniz Akkaya, 9 yaşındaki kızı Ayşe’yle bir süredir mayo ve bikinili pozlarını koyuyor sosyal medya hesabına… Anne kız bir bikini markası için modellik yapıyorlar. O yaşta bir çocuğun işi bikini modelliği olamaz. Belki Ayşe, 30’unda bir bilim insanı olduğunda bu fotoğrafları çektirdiğin için seni asla affetmeyecek.” ifadelerine yer verdi.

“YAPTIĞIN REZİLLİKLERİ….”

Semercioğlu’nun yazısına, Deniz Akkaya’dan cevap gecikmedi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Akkaya, “Çok yanlış taşa çarptın. Hele evladımı bahane ederek. Yaptığın rezillikleri, el altından aldığın rüşvetler ile Cihangir’de yan yana dizdiğin evler ile sen de çocuklarına muhteşem bir baba profilisin. Sen bu ülkede ahlaktan bahsedecek en son kişisin. Para alışverişlerinde bikini giymemen seni ahlaklı yapmaz.” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu