SporTelevizyon

Cenk Tosun’un Everton formasıyla çıkacağı ilk maç S Sport ekranlarında ne zaman yayınlanacak?

Rekor bir ücretle Beşiktaş’tan Everton’a transfer olan milli futbolcumuz Cenk Tosun Premier Ligi’ndeki ilk maçına çıkıyor. Everton formasıyla Tottenham’a karşı mücadele verecek olan Cenk Tosun’un maçı S Sport ekranlarından canlı olarak izlenecek. Cenk Tosun’un Premier Lig’teki ilk sınavı, Tottenham-Everton karşılaşması, S Sport’ta Cumartesi akşamı Türkiye saati ile 20:30’da başlayacak.

TOTTENHAM-EVERTON MAÇI CUMARTESİ 20:30’DA S SPORT’TA

Cenk Tosun bu karşılaşmada ilk kez Everton formasını giyecek ve Dünya futbolunun en önemli sahnesi İngiltere Premier Lig’ine merhaba diyecek.

Tottenham-Everton karşılaşması 13 Ocak Cumartesi günü 20:30’da S Sport’tan canlı olarak ekranlara gelecek.

Bilindiği gibi Sadettin Saran’ın sahip olduğu Saran Holdinge bağlı olarak yayın yapan S Sport; Digitürk 85. Kanal, D-Smart 78. Kanal, Turkcell TV+ 77. Kanal ve Tivibu 74. Kanal’dan izlenebiliyor.

S SPORT HAKKINDA

Türkiye’nin Premier Spor Kanalı” S Sport, Digiturk’te 85, D Smart’ta 78, Turkcell TV Plus’ta 77. kanal ve Tivibu 74.Kanal üzerinden izleyicilerine ulaşmaktadır. İngiltere Premier Ligi’nden, Formula 1 ve NBA’ye kadar dünya çapında ses getiren önemli spor organizasyonları sadece bu kanal aracılığı ile ekrana taşıyan S Sport’un yayın akışı, sporun her dalından özenle seçilmiş içeriklerle belirlenmektedir. S Sport, dünya çapında büyük başarı yakalayan yıldız sporcuları izleyici ile buluşturarak, spor sevgisini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemektedir.

SARAN MEDYA EMİN ADIMLARLA GELİYOR

Saran Group bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Saran Medya, lokomotif sektörü olan yayın içeriği konusunda dünyada ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Saran Medya, spor ve eğlence yayın hakları, spor kulüpleri reklam hakları sektöründe yaklaşık 20 yıllık deneyimiyle pazarın lideri konumundadır. FIFA, UEFA, Premier League, NBA, Formula 1, Wimbledon gibi dünyanın sayılı spor organizasyonlarıyla pazarlama ve yayın hakları anlaşmaları yapan Saran Medya, hem Türkiye hem de çevre ülkelerde spor endüstrisine yön vermektedir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu