Yerli Dizi

Cennet Mahallesi yeniden başlıyor

Show TV’nin değişik zamanlarda birçok kez tekrarlarını yayınladığı sevilen dizi Cennet Mahallesi’nin yeniden ekranlara dönüyor. Kanal yetkilileri defalarca tekrarı yayınlanan ve de belli bir reyting seviyesinin altına inmeyen dizinin yeni bölümünü çekme kararını verdiği konuşuluyor.

CENNET MAHALLESİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Show TV’nin unutulmaz komedi dizilerinden birisi olan ‘Cennet Mahallesi’nin başrollerinde Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal, Serhat Özcan, Ümit Yesin ve Şeyla Halis yer alıyordu. Dizinin yeni adıyla yeni bölümleriyle ekrana döneceği haber veriliyor.

Dizinin başrollerinde ‘Evleneceksen Gel’ programının evlenme adaylarından olan Solmaz Çiros ile Kaan Güvenilir yer alacakları iddia edilmişti. Ama sonradan gelen haberler bu bilginin doğru olmadığı yönündeydi.

Çekimlerine başlanacak yeni dizinin yine Show TV’de ekrana gelmesi bekleniyor.

Alişan ve Çağla Şikel’in başrollerde oynadığı dizi İstanbul’un Balat semtinde çekiliyor ve roman mahallesinde geçen komik olayları hikaye ediyordu. Melek Baykal, Müjdat Gezen, Zeki Alasya gibi önemli oyuncuların yeraldığı kadroda ne gibi değişikliklerin olduğu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

20 Yorum

  1. Hangi gün ve saat kaçta lütfen söyleyin bakmak çok istiyorum!Lütfen lütfen lütfen…

  2. Nooolurr yine sov tivode cennet mahhsllesini istiyoruz ltfn oynatin keske hep ayni kadro yla devam etse ltfn haber verin nezaman baslicsksaolsun yine nolur

  3. Cennet mahallesini saat birden ve 3 kadar verin lütfen eski oyuncularin olsun daha keyifli ve eglenceliydi çağla sekel ve alisan olsun tabi bembenin crkirdek yemesine hayranim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu