Televizyon

Ceren Bektaş işadamı ile evlendi

Ünlü haber spikeri Ceren Bektaş evlendi…HaberTürk TV’nin başarılı spikeri Ceren Bektaş, iş adamı Gökçe Atuk ile hayatını birleştirdi. Çiftin aile arasında sade bir nikah töreni düzenlediği haber veriliyor. Peki, Ceren Bektaş’ın hayatını birleştirdiği Gökçe Atuk kim?

CEREN BEKTAŞ’IN EVLENDİĞİ GÖKÇE ATUK KİM?

HaberTürk TV Ana Haber Bülteni sunucusu Ceren Bektaş, sürpriz evlilik haberini kişisel sosyal medya hesabından duyurdu.  Bektaş evlilik haberini “Çok yakışıklı, çok bilmiş biricik aşkım, sevgili kocam Gökçe beyi takdimimdir.. Hikayenin öncesi ve sonrasını fasiküller halinde yayınlayacağım tabiki, benden söylemesi…” notuyla duyurdu.

HaberTürk mikrofonlarına konuşan Bektaş, duygularını “Yıllarca o kadar canlı yayın yaptım ama hiç bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum, tabiiki çok mutluyuz” sözleriyle ifade ederken, Gökçe Atuk ise “Bizimki müthiş bir aşk hikayesi. Çok badirelere, zorluklara dayanan ama ilk görüşte başlayan ve şimdi de müthiş bir aile kurarak inşallah sonsuzluğa kadar devam edecek.Müthiş bir aşk hikayesinin en mutlu günü belki de bugün…” şeklinde konuştu.

İşadamı Gökçe Atuk, gayri menkul alanında faaliyet gösteren Damas Gayri Menkul’de genel müdürlük görevini sürdürüyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu