Magazin

Ceren Kalpakarslan’dan Rafet El Roman’dan özür dilediği haberine açıklama

Ünlü popçu Rafet El Roman’dan şu günlerde boşanacağı konuşulan Ceren Kalpakarslan, medyada çıkan “Rafet El Roman’dan özür diledi, pişman oldu” yolundaki haberlerden ötürü yazılı bir açıklama yaptı. Medyada Rafet El Roman’dan özür dilediği şeklinde haberin doğru olmadığını ifade eden Ceren Kalpakarslan, yazılı açıklamasıyla ünlü şarkıcıdan hiçbir maddi talebinin olmadığını da ortaya koydu.

Ceren Kalpakarslan imzasıyla yayınlanan açıklama şöyle:

“Davası bir süre önce açılan ve avukatım Sn. Edip Önder tarafından yürütülen, karşılıklı anlaşmamız neticesinde maddi manevi hiçbir talebimin de bulunmadığı davada Rafet El Roman ile boşanma sürecimiz bütün kararlığımla devam etmektedir. 6 Ekim 2016 tarihinde de boşanma davamızın duruşması yapılacaktır. Ancak bugün bir günlük gazetede çıkan ve tamamen asılsız olan haber konusunda sizleri ve kamuoyunu bilgilendirmek isterim. “Ceren’den Özür Mektubu” başlığı altında yayınlanan haberde, Rafet El Roman’dan özür dilediğim, barışmak istediğim yolunda sözde benim tarafımdan yazıldığı iddia edilen ve haber metninin içeriğini oluşturan mektup tamamen asılsız olup hayal ürünüdür. Böyle bir mektup tarafımca hiçbir şekilde yazılmamıştır. Haberin tekzibi için gerekli yasal işlemler yapılmış olup konu ile ilgili tüm yasal haklarımı kullanacağımı altını çizerek belirtmek isterim. Şu sıralarda devam eden film çalışmalarımdan dolayı oldukça yoğun bir tempo içerisinde bulunmaktayım. 6 Ekim’deki boşanma davamıza da katılacağımı ayrıca belirtmek isterim. Konu ile ilgili olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, hepinize iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla…

Ceren KAPLAKARSLAN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu