Yerli Dizi

Cesur Güzel hangi dizilerle reyting rekabetine girecek?

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Cesur ve Güzel’in yayın tarihi belli oldu. Bu sezonun en dikkati çeken işlerinden biri olacağı tahmin edilen Ay Yapım imzalı Cesur ve Güzel’in merak edilen başlama tarihi belli oldu. Cesur ve Güzel, 10 Kasım Perşembe akşamı  saat 20:00’de Star TV’de ekranda olacak.

Dizinin başarılı senaristi Ece Yörenç; en son “Medcezir” ve “Kurt Seyid ve Şura” dizilerinin senaryosunun yazmıştı.  Yörenç, Cesur ve Güzel projesiyle geri dönüyor.

CESUR VE GÜZEL’İN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Cesur ve Güzel’in yönetmenliğini ise Ali Bilgin yapacak. Dizinin oyuncularından birisi de  Devrim Yakut. Son zamanlarda komedi projelerinde gördüğümüz Devrim Yakut bu dizide Cesur’un annesi rolünde olacak.

Dizide ayrıca; Sezin Akbaşoğulları, Tamer Levent, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç, Erkan Avcı, Gözde Türkpençe, Fırat Altunmeşe gibi oyuncular da yer alıyor.

CESUR VE GÜZEL’İN RAKİPLERİ HANGİ DİZİLER?

10 Kasım’dan itibaren Perşembe akşamları yayınlanacak olan Cesur ve Güzel dizisini bekleyen rakip diziler ise şunlar: Bodrum Masalı, Yüksek Sosyete, Yeter…

Cesur ve Güzel’in reyting tablosunun zirvesini ne şekilde etkileyeceği merak ediliyor.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı