Dijital PlatformlarFragmanlarMagazin

Cesur ve Güzel’in havuz sahnesi sosyal medyaya gündem oldu

Star TV’nin yeni sezon disizi Cesur ve Güzel’de 10. bölümde yayınlanan havuz sahnesi ile Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ sosyal medyada en çok konuşulan kişiler oldu… Cesur ve Sühan’ın tazelenen aşkı 11. bölümde ise nikah masasına gidiyor…

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı Cesur ve Güzel’in 10. bölümünde, Tuba Büyüküstün (Sühan) ve Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur)’un havuzda yaşadıkları romantik sahnesi sosyal medyada çok büyük etki uyandırdı. Sosyal medyada “Havuz sahnesi muazzamdı, çok estetikti.” yorumları gündeme oturdu.

Cesur ve Güzel 10. bölümde neler yaşandı?

Cesur ve Sühan, birbirlerine daha çok yakınlaşıyor. Tahsin Korludağ’ın, Cesur’dan sonsuza kadar kurtulmak için yaptığı plan ters teper ve Cesur’la, Sühan’ı birbirlerine daha çok yaklaştırır. Sühan, babasının gerçek yüzünü görmenin şokuyla Cesur’a sığınır, Cesur onun güvenini sarsmamaya kararlıdır.

Yaşananlar Korludağ’da da ilişkilerin gerilmesine neden olur. Tahsin Korludağ yaptıklarının bedelini sağlığıyla öderken, Cahide beklediği etkiyi yaratamadığı için telaşlıdır. Başına gelenlerin sorumlusunu bulmaya kararlı olan Korhan, Hülya’nın peşine düşer ve Cahide’nin hiç beklemediği bir tepki verir.

Cesur, Sühan’ın yaralarını sarmaya çabalarken ikisi için de çözüm olacak bir plan hazırlığına girer fakat Tahsin Korludağ yine önüne engeller koymaya devam eder.

Her şey yoluna girdiğinde Sühan’ın kaçırılması Cesur’un tüm planlarını tekrar gözden geçirmesine neden olur. Üzerine oynanan oyunu bozmaya çalışırken, sevdiği kadının hayatını kurtarmak için zamana karşı amansız bir yarış içine girer.

Cesur ve Güzel 11. bölüm fragmanı 

Başa dön tuşu