Fragmanlar

Cesur Yürek 2. bölüm fragmanı ve özeti

Ekranlarda fırtına estirmeye hazırlanan ve geçtiğimiz hafta ilk ekran sınavını veren Show TV’nin Fark Film imzalı yeni dizisi Cesur Yürek farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İlk bölümü 13 Ekim Perşembe yayınlanan Cesur Yürek’in heyecanla beklenen 2. bölüm 1. fragmanı ve 2. fragmanı yayınlandı. Bol aksiyon ve aşk dolu hikayesiyle ilgi uyandıran yeni dizisi “Cesur Yürek”in ikinci bölümünde neler yaşanacak? Cesur Yürek ikinci bölümünde neler yaşanacak işte merakla beklenen Cesur Yürek 1. ve 2. fragmanları..

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan, aksiyon sahneleriyle göz dolduran bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri konu edinen “Cesur Yürek”in yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

CESUR YÜREK 2. BÖLÜM 1. FRAGMAN

CESUR YÜREK 2. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Cesur Yürek 1. bölümde neler yaşandı?

Cesur Yürek adlı yeni dizinin yayınlanan ilk bölümünde Ömer, askerden döndüğünde yaşadığı balıkçı mahallesinde sıra dışı durumlarla karşılaştı. Ailesinin ve arkadaşlarının itibarını, sahip oldukları her şeyi kaybettiğini gören Ömer en büyük destekçisi avukat Berrin ile bu mafya oluşumuna karşı savaş açtı. Ömer’in askerde katıldığı operasyonda derin devletin başı Enver Bey ile tanışması ve bu operasyonda ömür boyu saklaması gereken sır ile hayatı kökünden değişmeye başladı.

Cesur Yürek ilk bölümünde yaşananların kısa özeti… 

“Cesur Yürek”in ilk bölümünde; İstanbul’un balıkçı mahallelerinden birisinde, sıradan bir hayatı olan Ömer askerden döndüğü zaman mahallesinde çok sıra dışı bir durumla karşılaşır. Mahallesindeki balıkçı teknelerini; uluslararası bağlantıları olan bir mafya grubu, insan, silah ve uyuşturucu kaçakçılığı amacıyla kullanmaya başlamıştır. Kimi balıkçı arkadaşları para karşılığında, kimileri de şantaj ve zorla bu şebekeye çalışmaya zorlanmışlardır. Ailesinin ve arkadaşlarının itibarını, sahip oldukları her şeyi kaybettiklerini gören Ömer, buna kayıtsız kalamaz. Bu mafya oluşumuna karşı savaş açmaya karar verir. Bu yolda yalnız değildir. Yıllar sonra mahalleye geri dönen, genç ve idealist avukat Berrin de Ömer’in bu yoldaki en büyük destekçisi olacaktır. Bu mücadelede Ömer’i son derece zorlu düşmanlar beklemektedir. İnsan kaçakçılığı yapan Tatar Ahmet ve oğlu İskender, Silah tüccarı Harbi ve uyuşturucu baronu Gevaşlı… Ömer askerde katıldığı bir operasyonda derin devletin başı Enver Bey ile tanışır. Ömer bu operasyon sonucu ömür boyu saklaması gereken bir sır öğrenir. Bu sır Ömer’i, ailesini, mahallesini ve bütün hayatını kökünden değiştirecektir.

Sosyal medyada Cesur Yürek rüzgarı…

İlk bölümüyle bu akşam Show TV ekranlarından izleyiciyle buluşan Cesur Yürek sosyal medyayı salladı. #CesurYürek etiketiyle sosyal medya mecrası Twitter’da uzun bir süre TT listesinin başında yer aldı. Aksiyon sahneleri ile göz dolduran Onur Tuna’nın dövüş performansı çok konuşuldu.

Cesur Yürek Hakkında… 

Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen “Cesur Yürek”in başrollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Ruveyda Öksüz yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu ise Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

Yapımcı: Fark Film
Yönetmen: Kudret Sabancı
Senaryo: Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur
Oyuncular: Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Ruveyda Öksüz, Saydan Yeniay, Hakan Yufkacıgil, Rıza Akın, İsmail Hakkı, Sultan Ulutaş, Zeynep korkmaz

“Cesur Yürek”, heyecan dolu yeni bölümü ile 20 Ekim Perşembe saat 20.00’de Show TV’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu