Fragmanlar

Cesur Yürek yeni bölümünde neler var? (11. bölüm özet ve fragmanı)

Perşembe günlerinin efsane dizilerinden biri olan Cesur Yürek’in merakla beklenen son fragmanında neler var? Show TV’nin Fark Film imzalı, güçlü oyuncu kadrosu, bol aksiyon ve aşk dolu hikayesiyle ilgiyle izlenen dizisi “Cesur Yürek”in 11. bölüm tanıtım yayınlandı.

Bu akşam 10. bölümü ile ekrana gelen “Cesur Yürek”te; Fuat, Tatar’ı zehirlemek için gönderdikleri adamı fark edip bunu kimin yaptırdığının peşine düştü. Ömer, Ferhat’ın Didem ve Ali’yi kaçırmasıyla harekete geçti. Bradd’in gelmesiyle masada girilen yeni dönemde Bradd masaya ambargo koydu. Ferhat ve Hüsrev bahsi Didem ve Ali üzerine koydu ve Ali’yi dövüşmesi için piste çıkardı.

Ömer, Ferhat’lar tarafından tanınmadığı için Kulaksız’a gidip dövüşmesi için Hüsrev’e Murat’ı gönderdi.Fuat, Tatar’ı vuran tetikçiyi yakaladı ve bu emri verenin Gevaşlı olduğunu öğrendi. Ömer ailesini kurtarmaya yardım etmek için Enver ortaya çıkmayınca onu Berrin ile tehdit etti. Enver, Berrin’in her şeyi öğrenmesini göze alamayınca kendini deşifre etmek zorunda kaldı. Murat ve Ali’nin piste kapatılıp Didem için dövüşmek zorunda bırakıldığı heyecan dolu bölümde Ömer’in ailesini Bradd’in kaçırttığının, arkasındaki gücün kim olduğunu öğrendiğini Turan’a söylediği an izleyenleri ekran başına kilitledi.

Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen “Cesur Yürek”in başrollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Ruveyda Öksüz yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu ise Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

“Cesur Yürek”, heyecan dolu yeni bölümü ile her Perşembe saat 20.00’de Show TV’de.

Başa dön tuşu