Televizyon

Cesur Yürek’in yakışıklısı Onur Tuna dizideki Ömer’i nasıl anlattı?

Show TV’nin yeni dizisi Cesur Yürek adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Onur Tuna kamera arkasında neler anlattı neler? HT Pazara konuşan Onur Ünlü’nün keyifli sohbetini sizler için yayınlıyoruz. Onur Tuna nasıl bir çocuktu? Ailesinde kimler var? Fark Film imzalı, güçlü oyuncu kadrosu, bol aksiyon ve aşk dolu hikayesiyle Perşembe akşamları ilgiyle izlenen dizisi “Cesur Yürek”in dikkat çeken başarılı ismi Onur Tuna çok oynadığı Ömer karakteri ile ilgili özel açıklamalarda bulundu.

Onur Tuna, “Cesur Yürek” dizisinde; ailesi, mahallesi ve arkadaşları için büyük bir mücadeleye giren, adalet arayışında olan Ömer karakterini anlatmanın yanı sıra çocukluk hayali oyunculuğu, müzisyen kimliğini, aşk hayatından kıyafet seçimlerine kadar her konuda en içten cevaplarını verdi.

Sette Rüveyda Öksüz ile iyi giden enerjilerinin olduğunu belirten Tuna, dizi ile ilgili ise; “çekilen dizilerin aksine bir iş var ortada. Hızlı gidiyor, aksiyon var. Politika, aile ve mahalle ilişkileri var. Bunları daha gerçekçi aktarıyor, politik, hiyerarşik ve feodal durumla harmanlıyoruz. Dünyada dönen olayları izletiyoruz. Lokal aile işi değil, geniş bir perspektif var. Boşluk dolduracağını düşünüyorum. Adaletin iki yüzünü anlatacak. Hem hukuki boyutunu hem de yeterli olmadığı boyutlarda insanların nasıl çözümler ürettiğini gösterecek. Bu zaten hayatta yaşadığımız dilemma. Yaptığımız şeyden mutluyuz ve arkasındayız.” dedi.

DÖRT DUVAR ARASI MÜZİSYENİM!

Mesleğinden memnun olduğunu ve bu yolda ilerlemek istediğini belirten Onur Tuna, “müzik bir hobi, dört duvar arası müzisyenim, 14 senedir gitar çalıyorum. Yazı yazıyorum, besteliyorum. 70 tane bestem var ama 15 tanesine güveniyorum. İlerleyen zamanlarda daha iyi hissettiğimde internetten belki yayınlarım.”sözlerini iletti.

İşte Onur Tuna’nın hayatından, oyunculuk macerasına, aşka bakışından çocukluğuna konuşulduğu röportajın kamera arkasındaki anları izlemek için buraya tıklayınız…

Başa dön tuşu