Medya

Çetiner Çetin’in tepkisine Şahan Gökbakar’dan konuşulacak cevap: “Esas sen bizi güldürdün!”

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Çetiner Çetin’in Ukraynalı bir vatandaşla yaptığı röportajı ti’ye almıştı. Gündem olan o paylaşımın ardından Çetiner Çetin’in Gökbakar’a tepkisine ise komedyenden cevap gecikmedi.

Habertürk TV’nin dış politika ve güvenlik politikaları yayın koordinatörü Çetiner Çetin, Rusya’nın saldırdığı Ukrayna’dan canlı yayınında konuştuğu ‘İngilizce’yle gündem oldu. Kanala bağlanıp canlı yayınla ülkedeki gelişmeleri aktaran Çetin, Ukraynalı bir gence ‘what‘ kelimesiyle başlayan İngilizce bir soru yöneltti. Ancak genç manasız bir cümle olan soruyu anlamayınca “Efendim” dedi.

Çetin yeniden bir anlam taşımayan cümlesini tekrar edince genç ne diyeceğini bilemedi. Çetin bu kez ‘İngilizcesi iyi olmayan gencin’ kendisini anlamadığını savundu.

Çetiner Çetin’in o anları komedyen Şahan Gökbakar’ın diline düştü. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü komedyen Şahan Gökbakar, yaptığı paylaşımda Çetin’in Ukraynalı vatandaşla yaptığı röportajı tiye aldı. O anlar sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına girdi.

‘ESAS SEN BİZİ GÜLDÜRDÜN…’

Paylaşım üzerine Çetiner Çetin, Şahan Gökbakar’ı etiketlediği tweetinde “Yes, I wanna bamba, Shahaan.. Şahan Gökbakar‘ın videosu izlenme rekorları kırıyor. Komedyenlerin işi hiciv ve işlerini özgürce yapabilmeleri hoşgörülü bir toplumun olmazsa olmazı. Sağolsun bombaların altında haber yapan bizleri dahi güldürdü” dedi.

Gökbakar ise verdiği cevapta, “Abi rica ederim. Esas, sen bizi güldürdün. Ben bişey yapmadım, sadece senin canlı yayında soylediklerinin aynısını söyledim, skeç oldu… Karşıdakini suçlamadan bol bol pratik Dikkat edin kendinize” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu