Yerli Dizi

Ceyda Ateş yeni dizi projesini açıkladı

 Adını Feriha Koydum dizisiyle tanınan ünlü oyuncu Ceyda Ateş, evliliğinin ardından Amerika’da yaşamaya başlamış ve televizyon ekranlarından uzak kalmıştı. Ceyda Ateş, Türkiye’ye dönüşünde yeni dizi projesini takipçileriyle paylaştı. Ceyda Ateş, Star dizisinde yayınlanacak olan Çocuk adlı dizide yer alacağını açıkladı.

Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından dizilere geri döneceğinin müjdesini verince ilk kutlayan ise eski rol arkadaşı Hazal Kaya oldu. Ateş, sosyal medyadan yayınladığı şu mesaj ile yeni dizi müjdesini verdi:

”Herkes merhaba, pek yakında sizlere bir sürprizim olacak demiştim, işte şimdi sürprizi açıklama zamanı. Yakında tekrardan evlerinize misafir olarak geliyorum. Şu an ülkemdeyim ve yakında yayında olacak yeni dizimizin çekimleri için çalışmaya başladım.

”Çocuk” yakında Star TV ekranlarında sizlerle olacak. Tekrardan buluşmak için çok heyecanlıyım. Dilerim beni özlemişsinizdir.”

Oyunculuğa geri döneceğini açıklayan Ceyda Ateş’i ilk tebrik eden ise Hazal Kaya oldu. Kaya, Twitter’dan Ateş’in paylaşımının altına “Çok sevindiiim kuzum, hayırlı uğurlu olsun şimdiden” mesajını bıraktı.

Ceyda Ateş ise Hazal Kaya’ya “Teşekkür ederim kuzucum… Hep beraber güzel işlere” sözleriyle cevap verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu