Sinema

Ceyda Ateş’ten yeni film: Bir Acayip Soygun Adana İşi

Ünlü oyuncu Ceyda Ateş’ten yeni bir film projesiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor…

Murat Akkoyunlu ve Melih Selçuk gibi birçok genç oyuncunun da rol aldığı çekimleri Adana’da devam eden ” Bir Acaip Soygun Adana İşi ” filminin basın toplantısı Adana Hilton Oteli’nde yapıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığının desteklediği, Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla çekilen filmin basın toplantısına Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, filmin yapımcıları, emekli polis muhabirlerinden Emin Demirel, Bilal Kalyoncu, filmin yönetmeni Ali Adnan Özgür’ün yanı sıra oyunculardan Murat Akkoyunlu, Melih Selçuk, Ceyda Ateş, Serdal Genç, Aylin Aslım, Bedia Ener, Volkan Başaran, Bahtiyar Ergin, Güray Kip, Hilal Uysun, Adil Çelebi ve Melisa Toros katıldı.Toplantıdan sonra oyuncular modaya uyarak selfie yaptılar.

Kenan Öğütken ve Ayşe Bengü Çelik’in senaryosunu yazdığı komedi türündeki filmin görüntü yönetmenliğini Yusuf Aslanyürek yapıyor.Bu yıl içinde vizyona girecek olan ”Bir Acaip Soygun Adana işi” filmi Kürkçüler Mevkiinde 40 dönüm arazi üzerine kurulan platoda çekiliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu