Televizyon

Ceyda sinir krizi geçirdi Kısmetse Olur evinde gerilim

Adnan ile ayrılan Ceyda sinir krizleri geçirdi, Melis yine ortalığı karıştırdı, Kısmetse Olur evine yeni katılan yarışmacı Ali, yakışıklılığı ve kadınlara yaklaşımıyla ilk andan dikkatleri üzerine çekmeyi başladı. Ayça’yı kastederek “Gamzelim için geldim.” diyen Ali’nin gerçek niyeti merak ediliyor. Kısmetse Olur evinde kazanlar kaynıyor. Ali acaba Ayça için mi geldi yoksa Mehtap için mi?

Kısmetse Olur evinde kadınlar ve erkekler birbirlerini ziyarete gittiler. Batuhan, Tankut, Emre ve Ali kızlar evine gelirken; Mehtap ve Ceyda’nın erkekler evine gitmesi istendi. Ancak dünkü yayında Murat ile yollarını ayıran Mehtap, tepki göstererek erkekler evine gitmeyi reddetti. Mehtap “Ben niye gideyim ki, adayım mı var o evde?” diye serzenişte bulundu.

ALİ KISMETSE OLUR EVİNE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Ali, Mehtap için mi, Ayça için mi geldi? Öte yandan Ayça ile sıkı fıkı sohbet ederken Ali’nin keyfini Batuhan kaçırmayı başardı. Ayça’ya kalkıp su getiren Ali; adeta Batuhan’a Ayça’yı rahatsız ettiğini ima etti.

CEYDA ADNAN AŞKI BİTTİ Mİ?

Ceyda ile Adnan ise ipleri tamamen kopardı. Yüzüğünü çıkaran Adnan’a Ceyda isyan etti. “Seni aldatmış bile olsam beni yalnız bırakmayacaktın!” diyerek ağlayan Ceyda, ben kötü birşey yapmadım diye bağırdı. Adnan’ın diğer kızların gazına geldiğini söyleyen Ceyda, “Seni onlar elemeye yazarken ben senin için arkandan tek ağlayan kişiydim.” dedi. Sinir krizleri geçiren Ceyda, “Sen beni korumuyorsun!” diye bağırdı. Adnan “Sen beni onlara karşı boynumu eğdirdin Ceyda, sen yetmiş milyona, aileme benim boynumu eğdirdin Ceyda!” diye bağırdı. Ceyda’nın gözyaşlarına aldırmayan Adnan “Ağlamak mücadele mi, hadi güvenimi tekrar sağla, o gözyaşları benim güvenimi geri getirecek mi, benim sana güvenim bitti Ceyda!” diye bağırarak odayı terk etti. Ceyda ile ailesine bile söylemediği bir sırrı paylaştığını belirten Adnan, bu sırrını açığa vuran Ceyda’ya büyük öfke doluydu. Ceyda ise mektupları yırtarak “Benim de kalbimi böyle paramparça yaptın!” diyerek sinir krizleri geçirerek kızlar evine döndü.

CEYDA ADNAN AŞKININ TEHLİKE SİNYALLERİ BÖYLE DUYULMUŞTU

https://www.youtube.com/watch?v=MzhX8IYrULU

Cansel ve Eser Neden Tartıştı?

Cansel ve Eser güle oynaya konuşurken, bir çekip gitme kavgası ve sen özür dile, ben özür dileyeyim tartışması sonucunda büyük tartışma çıktı ve çift kavgalı ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu