Gündem

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yumruk atan kişiyle ilgili flaş gelişme

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün şehit cenazesinde uğradığı saldırıda yumruk atan kişinin yakalandığı, gözaltına alınan 5 kişinin de ifade işlemlerinin Çubuk'ta sürdüğü kaydedildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün şehit cenazesinde uğradığı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı. Ankara Başsavcılığı’ndan yapılan yeni açıklamada ise saldırının faillerinden O.S’nin yakalandığı, gözaltına alınan 5 kişinin de ifade işlemlerinin Çubuk’ta sürdüğü kaydedildi.

GÖZALTINA ALINDI

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çubuk’ta katıldığı, şehit Yener Kırıkcı’nın cenaze namazı sonrasında uğradığı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun uğradığı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını, olayın terör bağlantısı ya da provokatif bir eylem olup olmadığına ilişkin her yönüyle araştırıldığını söyledi.

YUMRUK ATAN SALDIRGAN YAKALANDI

Kılıçdaroğlu’na Ankara’daki şehit cenazesinde yumruk atan kişinin Çubuk’un Akkuzulu köyünden O.S. olduğu belirlendi. Olaydan sonra kaçan O.S. jandarma ve polis tarafından her yerde aranıyordu. Başsavcılık, Kemal Kılıçdaroğlu’na saldırının faillerinden O.S’nin yakalandığı, gözaltına alınan 5 kişinin de ifade işlemlerinin Çubuk’ta sürdüğü bildirildi.

BAŞSAVCILIK’TAN AÇIKLAMA

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada, “Olayın faillerinden O. S. Sivrihisar’da yakalanıp gözaltına alınmıştır. Olayla ilgili 5 şüphelinin de Çubuk ilçe Jandarma Komutanlığında ifade işlemleri devam etmektedir. Olaya karıştıkları iddia edilen diğer şüphelilerin kimlik tespiti ve araştırılması işlemleri de titizlikle yapılmaktadır. Olay çok yönlü olarak tüm ayrıntılarıyla araştırılmaktadır.” denildi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı