Medya

CHP milletvekili ile Ülke TV ekibi arasında gerilim

CHP'li Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, Ülke TV ekibiyle tartıştı. Zeybek, Manavgat’taki yangın bölgesinde uçak olmadığını söylediği sırada havada uçak olduğunu iddia eden Ülke TV muhabiriyle tartıştı...

CHP’li Antalya Mileltvekili Rafet Zeybek, Manavgat’taki yangın bölgesinde uçak olmadığını söylediği sırada havada uçak olduğunu iddia eden Ülke TV muhabiriyle tartıştı.

Ülke TV muhabiri Sevgi Deniz ve kameraman Fatih Durmuş ile tartışmaya giren CHP’li vekil orada bulunanların provokasyon yaptığını söyledi ve röportaj yapmayı reddetti.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun da CHP Antalya Mileltvekili Rafet Zeybek’e sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Altun açıklamasında, “Milletin vekilliğini yapması gereken bir kişi nasıl olur da bu zor günlerde kamuoyunu bilgilendirmek ve dezenformasyonla mücadele etmek için sahada çalışan basın mensuplarına böyle davranır? Hem de bir kadına; aklım almıyor! Haklı mücadelenizde yanınızdayız” ifadelerine yer verdi.

CHP’li Zeybek ise Altun’a verdiği yanıtta, “Tarımı bitiren, Ormancılığı yok eden önlem almayan bakanı’nı eleştirdik.Yangın sezonunda 3 uçakla ülkeyi korumaya çalıştı diye, Manavgat’a daha fazla uçak istedik. Dün #ÜlkeTV ve Aktrolleri ile provakasyona başlamışlardı. Sende geldiysen başlayalım #BayAltun Bölüm 1: Aktrol 101” ifadelerini kullandı.

Zeybek devamında ise şunları söyledi:

“Bölüm 2: Sonun Başlangıcı @fahrettinaltun Salı günü #Manavgat’ta yöre halkı sabahtan 1 uçak geldi dedi, bizde halkın yanında seslerini duyurmak için daha çok uçak bölgeye gelsin dedik.(Daha çok 1’den büyüktür) Geldi mi gelmedi. Salı’dan video izleyelim mi? #BayAltun

Bölüm 3: Yakanda, Bakanda Suçludur. 3 Ağustos salı #Manavgat yangınında farklı bir bölgeden yine uçak talebi istiyoruz. Lüks Saray uçağı değil, daha ucuz olan yangın söndürme uçaklarından istiyoruz. @fahrettinaltun #BayAltun”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu