Yerli Dizi

Çi dizisinin 7.bölümünün çekimleri başladı…Yeni bölüm ne zaman?

Ay Yapım’ın yapımcılığında çekilen Fi dizisinin henüz yayınlanmayan 7. bölümü dizinin müdavimlerini adeta isyan ettirdi. Art arda yayınlanan 5. ve 6 bölümlerin ardından 7. bölümü bir türlü yayınlanmayan dizinin yapım şirketine tepkiler artıyor. Sevilen dizinin yeni bölüm çekimlerinin devam ettiği haber verilitken 7. bölümün yayınlama tarihi hala belirsizliğini koruyor.

YENİ BÖLÜMÜ YAYINLANMAYAN Çİ’NİN HAYRANLARI İSYANDA

Yeni bölümü merakla beklenen ve yoluna Çi olarak devam eden dizinin yeni bölümünde heyecanın tavan yapması bekleniyor. Peki, Çi’nin bir türlü yayınlanmayan 7. bölümü ne zaman izlenebilecek? Dizinin hayranları yeni bölümün frgmanını ne zaman izleyebilecek? İşte, Çi’nin yeni bölümüyle ilgili detaylar…

Çİ DİZİSİNİN 7. BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Öncelikle Çi’nin 7. bölümüyle ilgili yayın tarihi net değil. Dizinin setinden sızan bilgilere göre 7. bölümün çekimlerine henüz başlandı. Çi’nin 10. bölümüyle final yapacağı yine gelen kulis haberleri arasında. Çi’nin finalinin yani 10. bölümünün şubat ayının sonunda çekilmesinin planlandığı konuşuluyor. Bu da Çi’nin müdavimlerinin dizinin finalini izlemek için Mart ayını beklemek zorunda kalabilecekleri ihtimalini akla getiriyor.

Dizinin finaline kadar hangi oyuncuların kalıp kalmayacağı ise tam bir muamma. Serenay Sarıkaya’nın kalan 4 bölümde de dizide yer almaya devam edeceği konuşuluyor.

blank

YENİ BÖLÜMÜ YAYINLANMAYAN Çİ’NİN HAYRANLARI İSYANDA

Öte yandan Çi’nin hayranları bir türlü yayınlanmayan 7. bölüm dolayısıyla tepkilerini dile getiriyorlar. Özellikle sosyal medya Twitter’da tepkilerini dile getiren dizinin hayranları yapım şirketi Ay Yapım’ı kıyasıya eleştirerek “Yeni bölüm için daha ne kadar bekleyeceğiz?” sorusunu sık sık soruyorlar.

7. BÖLÜMDEN NE FRAGMAN NE DE FOTOĞRAF VAR

En son yayınlanan 6. bölümden sonra  yaklaşık 2 haftadır beklediklerini dile getiren dizinin müdavimleri yeni bölümün yayın tarihi ile ilgili bilginin bir türlü gelmemesinden dertliler. Öte yandan 7. bölümle ilgili fragmanın bir türlü yayınlanmaması da başka bir rahatsızlığa neden oldu. Dizinin fanatik hayranlarının yeni bölümle ilgili ne fragman ne de setten fotoğrafların gelmemesine fena halde bozuldukları konuşuluyor.

MEDYABEY

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu