Magazin

Cicişler’den Ahmet Hakan’a gözdağı

Magazin basınında “Cicişler”olarak bilinen Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin Taha Özer’le beraber Mekke’ye gittiklerini iddia etmeleri ve bunu Instagram’da “Teröre karşı dua etmek için kutsal topraklara gidiyoruz” notuyla paylaşması olay oldu.  Ahmet Hakan, Ersoy kardeşleri köşesinde eleştirince iki isim sosyal medya hesabından Hakan’ı dava edeceğini duyurdu.

Cicişler’in “sana yüz vermediğim günlerin kuyruk acısı geçmedi mi daha? Yolladığın mesajlar hala duruyor” şeklindeki cevabi paylaşımı dikkatlerden kaçmadı.

Ahmet Hakan Hürriyet gazetesindeki bugünkü köşesinde o ziyaretin fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: “Maksat:

Alay etmek, dikkat çekmek, mavra yapmak, tık almak, gündem olmak falan… İki tür adilik var bu işte:

– BİR: Din ve dince kutsal bilinen değerlerle alenen kafa bulma.

– İKİ: Alçakça terör saldırısında can vermiş insanların acılı yakınlarıyla matrak geçme.

Savcı olsam…

Dava açarım.

O kadar öfkeliyim yani”.

CİCİŞLERDEN CEVAP GECİKMEDİ

İki isim ise Ahmet Hakan’a twitter’dan cevap verdi. Cicişler olarak bilinen 2 kardeş sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“Biz kimseyle alay etmedik! İnsanları bukadar kolay karalayamazsın! Eleştiri yapabilirsin ama iftira atamazsın! Sana yüz vermediğim günlerin kuyruk acısı geçmedimi daha? Yolladığın mesajlar hala duruyor. Ahmet Hakan’ın bugün hakkımızda yazdığı yazıya Dava Açılacaktır! ”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu