Televizyon

Çifte Saadet dizisinden kötü haber…

Fox’un büyük ümitlerle başlayan aile komedi dizisi Çifte Saadet’ten sevenlerine kötü haber geldi. Fox TV’nin son dönem dizi projelerinden olan Çifte Saadet 13. bölümüyle ekrana veda edecek.

Başrollerini Şebnem Bozoklu, Fikret Kuşkan ve Dolunay Soysert’in paylaştığı Çifte Saadet dizisi reytinglerde düşüş yaşayınca erken final kararı alındı.

ÇİFTE SAADET DÜŞÜK REYTİNGLERİNİN KURBANI OLDU

Cumartesi akşamı yayınlanan dizinin son bölümü reytinglerde 21. AB grubunda ise 10. Olmuştu. Bu düşüş üzerine yaşanan flaş gelişme dizinin 13. Bölümüyle ekrana veda etmesi kararı alınmasına sebep oldu.

Şubat ayında yayınlanmaya başlayan Pastel Film imzalı dizinin önetmen koltuğunda Bora Tekay’ın oturuyordu. Dizide, hafızasını kaybeden ve yıllar sonra döndüğünde eşini bir başkasıyla evli bulan bir kadının hikayesi anlatılıyordu. Çifte Saadet dizisi Şubat ayı başında yayınlanmaya başlamıştı.

ÇİFTE SAADET’İN HİKAYESİ NEYDİ?

 

Hikaye Perihan’ın ( Şebnem Bozıklu ) bir gün Bursa’ya gitmesiyle değişir. Otobüste geçirdiği bir kaza sonrası Perihan’ı kimse bulamaz, bu korkunç kazadan kurtulan da yoktur. Bu haberle sarsılan aile yıllar geçtikçe Perihan’ın yokluğuna alışır ve hayata devam etmeye çalışır. Bu korkunç olayın ardından 13 sene geçer, Metin ( Fikret Kuşkan ) tekrar evlenmiş ve çocuklar büyümüştür, üstelik Metin’in yeni eşi Hülya’dan (Dolunay Soysert) bir çocuğu daha olmuştur. 13 senedir geçmişe dair hiç bir bilgisi olmayan ve bir rehabilitasyon merkezinde yaşayan Perihan, kim olduğunu hatırlar ve evine geri döner.

Bundan sonra gelişen olayları konu alan dizi her cumartesi saat 20:00 de FOX TV ekranlarında yayınlanıyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu